Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Flexi Masa Takımı

29.12.2022
501

Flexi Masa Takımı

Çocuk sağlığına uygun şekilde Enskids tarafından özel olarak üretilen Flexi masa takımı ile çocuklarınızın aktivite ve ders çalışma saatlerini eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Masa takımı, çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak EN71-3 sertifikalı olarak üretilmiş olup birinci sınıf kalite kayın papellerin farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmiştir.

Uzun süre çocuklarınızın kullanabilecekleri şekilde dayanıklı olarak tasarlanan masa takımı, modern tasarımı ile çocuk odasına, anaokulu ve kreş sınıflarına renk katar.

Flexi masa takımının ayakları, 30 mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiştir. Hem montajlı hem de demonte olarak sevk edilebilen masa takımının imalatında herhangi bir şekilde ağaç vida kullanılmamaktadır, tamamı cıvata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır. Bu sayede, kolaylıkla kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünümüz, kullanılacak yaş gruplarına göre farklı yükseklik ve farklı tabla ölçülerinde üretilmektedir. Bu da EN1729-1 standartlarına uygun bir masa takımı olduğunu göstermektedir. Ürünümüzün yükseklik ve ölçüleri, çocukların sağlığına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, çocuklarınızın rahatlıkla kullanabileceği bir masa takımı elde etmiş olursunuz.

Flexi masa takımı, çocuklarınızın okul çalışmaları veya oyun zamanları için son derece ideal bir masa takımıdır. Ürünümüz, dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca, EN71-3 sertifikası sayesinde çocuk sağlığına uygun bir üründür.

Enskids özel fiyatlarından yararlanarak hızlı kargo ayrıcalığı ile masa takımını kısa sürede adresinizden teslim alabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir. Masaların üst tablaları natürel veya isteğe bağlı olarak farklı renklerde laminat kaplı olarak üretilebilmektedir. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır.

Masalarımızda kullanılan ayaklarda 30mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiş olup, montajlı veya demonte olarak sevk edilmektedir. Masalarda kesinlikle ağaç vida kullanılmamakta, tamamı Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Kullanılacak yaş gruplarına göre farklı yükseklik ve farklı tabla ölçülerinde üretilmektedir. (EN1729-1 standartlarında)

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: