Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Montessori Bulaşık Makinesi

01.01.2023
156

Montessori Bulaşık Makinesi

Enskids tarafından tasarlanan montessori bulaşık makinesi, gerçek ahşap kullanılarak tasarlanmış, kaliteli ve dayanıklı bir üründür. 1. sınıf, 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen bu ürün, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretilmektedir.

Montessori bulaşık makinesi, ergonomik tasarımı sayesinde çocuklar için kolay kullanıma sahiptir. Böylece çocuklar, bulaşıkları yıkarken rahat ve konforlu bir deneyim yaşarlar. Ürün, farklı ölçülerde üretilebilir, böylece farklı yaş gruplarına uygun olarak tasarlanabilir.

Gerçek ahşap kullanılarak tasarlanan Montessori bulaşık makinesi, sadece dayanıklı ve uzun ömürlü değil, aynı zamanda şık bir görünüme sahiptir. Ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretilen mobilya yüzeyleri, ürüne zarif ve doğal bir görünüm kazandırır ve bu sayede bulaşık makinesi, evinize zarafet katar.

Özel tasarımlı bu bulaşık makinesi, çocuklarınıza ev işleri yapma becerilerini öğretirken aynı zamanda eğlenceli bir deneyim sunar. Bu ürün sayesinde çocuklarınız, özgüvenlerini arttırarak sorumluluk sahibi bireyler olarak yetişirler. Montessori bulaşık makinesi, evinizin vazgeçilmez bir parçası olacak.

Montessori eğitim felsefesi doğrultusunda tasarlanan bu bulaşık makinesi, çocukların ev işlerine yardım etme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Bu sayede çocuklar, ev işlerine katılarak sorumluluk almayı, özgüvenlerini arttırmayı ve iş birliği yapmayı öğrenirler.

Çocukların hayal gücünü geliştirmelerine yardımcı olan ve öğrenimlerini pekiştiren ahşap çamaşır makinesi, çocukların oyun alanlarında daha eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar.

Enskids ayrıcalıkları ile sipariş ederek kısa sürede elinizin altında bulabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: