Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Wavyboard (Denge Tahtası )

Wavyboard (Denge Tahtası)

Enskids tarafından özel olarak tasarlanan wavyboard (denge tahtası), çocuk sağlığı ve güvenliği düşünülerek herhangi bir kimyasal madde kullanılmadan tasarlandı.

Çocukların hareketliliğini arttırmak ve dengelerini geliştirmek için özel olarak tasarlanmış Wavyboard (Denge Tahtası) farklı yaş gruplarına hitap eden özel bir üründür.

Birinci sınıf, 15 mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilen denge tahtasının mobilya yüzeylerinde kullanılan ahşap koruyucu yağ ve wax ile de ekstra dayanıklılık kazandırılarak uzun süre kullanışlı hale getirilmiştir.

Denge tahtası, çocukların eğlenirken aynı zamanda fiziksel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Denge tahtası kullanımı, çocukların denge duyularını ve koordinasyon becerilerini artırarak, kas kuvvetlerini de geliştirir.

Çocuklar için hem eğlenceli hem de denge hem de sağlıklı bir seçenek olarak sunabileceğiniz Wavyboard (Denge Tahtası) ile çocuklarınız eğlenirken bir yandan fiziksel olarak gelişecekler.

İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel olarak üretilebilen denge tahtası, farklı yaş gruplarındaki çocuklar için ideal ölçülerde bir denge tahtası temin edebilirsiniz.

Wavyboard, kolay kullanımı ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir üründür. Ürünün özel yapısı, çocukların denge duyularını geliştirmelerini sağlar ve çocuklarınızın keyifli zaman geçirmelerini sağlar.

Ebeveynlerin çocukları için en önemli şey, sağlıklı ve mutlu bir çocuk büyütmektir. Wavyboard (Denge Tahtası) ile çocuklarınızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyümelerine yardımcı olabilirsiniz.

Enskids güvencesi ile sipariş edeceğiniz denge tahtası, uygun koşullarda paketlenerek kısa sürede adresinize teslim edilecektir.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, Wavyboard(Denge Tahtası ) ve mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: