Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Square Masa Sandalye Takımı

08.01.2023
262

Square Masa Sandalye Takımı

Enskids tarafından özel olarak tasarlanan ve farklı yaş gruplarına hitap eden Square masa sandalye takımı ile çocuklarınızın aktiviteleri ve ders çalışma zamanları daha keyifli hale gelecek.

Üretiminde kullanılan en kaliteli malzemeler ve modern teknolojiler sayesinde, sıfır hata ile üretilen bu takım, konfor ve dayanıklılık açısından öne çıkan ahşap masa sandalye takımı, çocukların her anına renk katacak.

Birinci sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek en hassas bir şekilde üretilen Square masa sandalye takımı, masanın doğru boyutlarda ve her bir parçası eksiksiz bir şekilde bir araya getirilerek son derece dayanıklı ve güvenli bir ürün oluşmaktadır.

EN1729-1 standartlarına uygun olarak üretilen bu takım, çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiş bir üründür. Üstelik sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak üretilen bu takım, 2,5kg-3kg ağırlıklarında olup, çocuklar için tamamen güvenlidir.

Masalarımızda kullanılan ayaklarda 30 mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiş olup, montajlı veya demonte olarak sevk edilmektedir. Masalarda kesinlikle ağaç vida kullanılmamakta, tamamı Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır. Bu sayede, masanın güvenliği ve kullanımı kesinlikle hiçbir şekilde riske atılmamaktadır.

Çocuklarınızın odasına ya da anaokulu için masa ve sandalye takımı seçiminde bulunurken tercihleriniz arasına alabileceğiniz Square masa sandalye takımı, güvenilir alışveriş sitesi Enskids güvencesi ile hızlı kargo ayrıcalıkları ile adresinize teslim edilmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: