Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Twinn Mama Sandalyesi-Öğrenme Kulesi

08.01.2023
470

Twinn Mama Sandalyesi-Öğrenme Kulesi

Enskids tarafından özel olarak tasarlanarak çocukların gelişimine destekte bulunan Twinn Mama Sandalyesi-Öğrenme Kulesi ile çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunun.

Minik aile üyelerinizin güvenle yemek yemesine ve mutfağınızda sizinle birlikte vakit geçirmesine olanak sağlayan mama sandalyesi, öğrenme kulesi, 1. sınıf kalitede kayın kontrplaktan üretilmiştir ve 6 aylıktan 7 yaşına kadar olan çocuklar için uygun şekilde tasarlanmıştır.

Mama tablası, özel olarak leke tutmayan laminat yüzeyi sayesinde pratik bir temizliğe olanak sağlar. Bu özelliği sayesinde çocuklarınızın yemek saatlerinden sonra masanın temizliği ile uzun süre uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Twinn mama sandalyesi-öğrenme kulesi, miniklerinizin doğru bir şekilde beslenmesini ve sağlıklı büyümelerini destekleyen bir üründür. Ebeveyn kontrolünde kullanılması önerilen ürün ile çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Öğrenme kulesi ile birlikte gelen set, miniklerinizin sosyal ve duygusal gelişimine de katkıda bulunur. Mutfakta vakit geçirirken, çocuklarınızın size yardım etmesi ve onlarla birlikte yemek yapması, birlikte kaliteli zaman geçirmenizi sağlar.

Twinn mama sandalyesi, öğrenme kulesi, estetik tasarımıyla evinizin dekorasyonuna uyum sağlar ve mutfağınıza modern bir hava katar. Eğer siz de minik aile üyelerinizin yemek yemesine ve sizinle birlikte vakit geçirmesine olanak sağlamak istiyorsanız, Twinn mama sandalyesi, öğrenme kulesi tam size göre bir üründür.

Enskids avantajları ile ürünü sipariş edin, hızlı kargo avantajlarından yararlanarak kısa sürede adresinizden teslim alın.

Özel olarak tasarlanmış ve Tamamı 1. sınıf kayın kontrplaktan üretilmiş olan Twinn modelimiz; hem mama sandalyesi hem de öğrenme kulesi olarak kullanılmaktadır. Ebebeynlerin mutfak başta olmak üzere çocuklarıyla vakit geçirirken en büyük yardımcısı olmaya aday bir üründür. Mama tablası özel olarak leke tutmayan laminat yüzey ile kaplanmıştır, temizliği çok pratiktir.

Etkinliklerinizi yaparken çocuğunuza güvenli bir hareket alanı sağlamaktadır. Öğrenme kulesi haline getirmek için ürünü sadece ters çevirmeniz yeterlidir. 6 aylıktan 7 yaşına kadar uzun bir süre kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulumu çok basit olup s, kurulum videosu yardımıyla 1 dakika içinde kullanılabilir hale getirebilirsiniz. (6 aylıktan itibaren Ebebeyn kontrolünde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Kurulum Videosu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: