Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Çekmeceli Dolap

15.01.2023
431

Çekmeceli Dolap

Çocuk odasını tamamlamak ve aynı zamanda kişisel olarak gelişimine katkıda bulunmak için sağlık koşullarına uygun şekilde tasarlanan ahşap çekmeceli dolap tercih edebilirsiniz.

Mobilya yüzey, ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak tasarlandığı için çocukların sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etkiye neden olmaz. Enskids üretim atölyesinden evinize sunulan çekmeceli dolap, çocuk odasının dağınık kalmasını engelleyerek daha düzenli bir oda tasarlamanıza yardımcı olur.

15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen çekmeceli ahşap dolap, çocuklar için özenle tasarlanmış bir Montessori ürünüdür. Ürünün mobilya yüzeyleri, özel ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretilmektedir. Bu özel üretim sayesinde, dolap yüzeyleri uzun süre boyunca sağlam kalmakta ve dayanıklılığı artmaktadır.

Ahşap dolap, çocukların odalarında veya oyun alanlarında kullanabilecekleri şık ve fonksiyonel bir araçtır. Çekmeceleri sayesinde, çocukların oyuncaklarını veya kıyafetlerini düzenli bir şekilde saklamalarına yardımcı olan ürün, çocukların erişebileceği şekilde tasarlandığından, onların bağımsızlık ve özgüven kazanmalarına da yardımcı olur.

İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde üretilen bu ahşap dolap, herhangi bir çocuk odasına mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Ürün, 1. Sınıf kalitesindeki malzemelerden üretilmiştir ve sağlamlığı ile uzun süreli kullanımı garanti eder.

Evinizde veya okulunuzda, çocuklarınızın kişisel eşyalarını güvenle saklamalarını sağlayacak olan bu çekmeceli ahşap dolabı hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Enskids avantajlı fiyatlarından yararlanarak hızlı ve güvenilir kargo ayrıcalıkları ile kısa sürede ürünü elinizin altında bulabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: