Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Öğretmen Dolabı

15.01.2023
178

Öğretmen Dolabı

Ahşap kullanılarak tamamen doğal olarak üretilen öğretmen dolabı, anaokulu, kreş gibi alanlarda ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılamanız adına tasarlanmış bir üründür.

Enskids tarafından özenle üretilen ahşap öğretmen dolabı,  öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir montessori ürünüdür.

Birinci sınıf ahşap malzeme kullanılarak 15 mm. kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen bu dolap, ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak özenle üretilmektedir. Dolabın içindeki bölmeler, öğretmenlerin eğitim materyallerini düzenli ve erişilebilir bir şekilde saklamalarını sağlar.

Öğretmenlerin ihtiyacına göre farklı ölçülerde üretilen öğretmen dolabı, bu ayrıcalığı sayesinde her sınıf ve öğretmenin ihtiyacına uygun olarak özelleştirilebilir. Geniş bir depolama kapasitesine sahip olması sayesinde, sınıfınızda her türlü eğitim materyalini saklamak için yeterli alan sunar.

Öğretmen dolabının sağlam yapısı ve kaliteli malzemeleri sayesinde, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir üründür. Ayrıca, ahşap dokusu ve doğal görünümüyle sınıfınıza sıcak bir atmosfer kazandırır.

Eğitim hayatınızda verimliliği artırmak ve düzeni sağlamak için öğretmen dolabı tam da ihtiyacınız olan ürün olabilir. Hemen sipariş verin ve sınıfınızda düzenli bir çalışma ortamı oluşturun!

Enskids, tasarımları ile insan sağlığını ve doğal çevrenin korunmasını sağlamaya katkıda bulunan bir firmadır. Üretimlerimiz tamamen kendi atölyemizde özel olarak üretilmekte olup kimyasal herhangi bir ürün kullanılmamaktadır. Mobilya yüzeylerinde kullandığımız ahşap koruyucu ve wax ile hem sağlığınızı koruyor hem de uzun süre kullanıma elverişli hale getiriyoruz.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: