Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Montessori Manav

01.01.2023
211

Montessori Manav

Çocuklarınızın gelişimi için özel olarak Enskids tarafından tasarlanan Montessori manav, çocuk sağlığı üzerinde olumsuz etki bırakacak kimyasal maddeler kullanılmadan üretilmiş, çocuk gelişimi için harika bir ürün seçeneğidir.

Montessori manav, çocukların yaratıcı oyunlar oynamalarına imkan sağlar. Çocuklar, manavda çeşitli meyve ve sebzeleri kesip doğrayarak sağlıklı yiyecekler hazırlayabilirler. Ayrıca, ürünün kullanımı çocukların el-göz koordinasyonu, parmak becerileri ve dikkat süreçlerinin gelişmesine de yardımcı olur.

Montessori manav, çocukların sosyal becerilerinin de gelişmesine yardımcı olur. Çocuklar, manavda birlikte çalışarak işbirliği yapmayı öğrenirler. Ayrıca, manavda farklı roller üstlenerek kendi kendilerine karar vermeyi öğrenirler.

Montessori eğitim yaklaşımı, çocukların özgürce keşfetme ve öğrenme fırsatları sunarak kendi kendilerine öğrenmelerine olanak tanır. Bu amaç doğrultusunda tasarlanan manav, gerçek ahşap kullanılarak tasarlanmış bir birinci sınıf üründür.

15 mm kalınlıkta kayın kontrplak kullanılarak üretilen manav, mobilya yüzeylerinde ahşap koruyucu yağ ve wax kullanımı sayesinde hem estetik hem de sağlam bir görünüm sunar. İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde üretilebilir, böylece çocukların yaşlarına ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde özelleştirilebilir.

Montessori eğitim yaklaşımı, çocukların günlük yaşamlarını idare etmeleri için gerekli olan temel becerileri kazanmalarına yardımcı olmak da önemlidir. Montessori manav, çocukların meyve ve sebzelerin farklı çeşitlerini tanıyarak sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinmelerine yardımcı olur.

Montessori manav, çocukların eğitimine önemli bir katkı sağlayan bir araçtır. Ürünü hemen sipariş etmek için sitemizi ziyaret edin ve çocuklarınızın yaratıcılığını keşfetmelerine yardımcı olun!

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

15mm, 1.sınıf kayın kontrplaktan üretilmiştir. Ayrıca renkli kumaş ile üst kapaması mümkündür. Demonte olarak 3 parça halinde sevk edilir, çocukların oyun dünyasında Roll-play(drama) yaparken çok farklı şekillerde kullanabilmesine olanak sağlar. Çekmeceler hareketlidir, köşeler diğer ürünler de de olduğu gibi yuvarlatılmış ve oyun esnasında çocuklara zarar verme ihtimali yoktur.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: