Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren
15.01.2023
237

Dolap

Çocuklarınızın sağlığını düşünerek bir oda tasarlamak için ahşap dolap tercih edin. Enskids, tüm üretimlerinde olduğu gibi dolap tasarımında da birinci sınıf ürün kullanarak üretimini yapmaktadır.

Birinci sınıf, 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen ve mobilya yüzeylerinde ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretilen bir montessori ürünü ahşap dolap, hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Ahşap dolap, evinizdeki herhangi bir odada kullanılabilir, çünkü tasarımı modern ve şık bir görünüm sağlar. Ürün, ahşap malzemesi sayesinde uzun ömürlüdür ve güçlü bir yapıya sahiptir.

Dolap, farklı boyutlarda üretilebilen bir üründür. Bu özelliği sayesinde her türlü ihtiyaca uygun bir şekilde kullanılabilir. Kıyafetlerinizi, oyuncaklarınızı, kitaplarınızı ve diğer eşyalarınızı saklamak için ideal bir şekilde tasarlanan dolap, çocuklarınızın oyuncaklarını düzenli bir şekilde saklamalarına yardımcı olur. Dolabın raf ve bölme sayısı, ihtiyaca göre özelleştirilebilir.

Ahşap dolap, kullanımı kolay bir üründür. Ürünün tasarımı, montajı kolay bir şekilde gerçekleştirebilmenize olanak sağlar. Ayrıca evinizin dekorasyonuna uyum sağlar ve evinize sıcak bir hava katar.

Dayanıklılık, sağlamlık ve kullanım kolaylığı açısından ideal bir seçim olarak tercih edebileceğiniz ahşap dolap, evinizde kullanımı kolay, fonksiyonel ve estetik açıdan harika bir seçenektir. Evinizin herhangi bir odasında kullanabileceğiniz ahşap dolap, hem çocuklarınızın hem de sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmıştır.

Enskids avantajları ile sunulan ürünü sipariş edin, kısa sürede hızlı kargo ayrıcalıkları ile adresinize teslim edelim.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: