Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren
15.01.2023
178

Kitap Ağacı

Enskids güvencesi ile tasarlanan kitap ağacı ile çocukların okuma alışkanlıklarını pekiştirebilir, kitapların daha derli toplu olmasını sağlayabilirsiniz.

Ahşap kitap ağacı, özellikle çocukların kitaplarını düzenli bir şekilde saklamalarını ve erişebilmelerini sağlayan pratik bir mobilya parçasıdır. Montessori eğitim felsefesine uygun olarak tasarlanan ürün, 1. Sınıf öğrencilerinin odaklanmalarını kolaylaştırmak ve bağımsızlık kazanmalarını teşvik etmek amacıyla özel olarak üretilmiştir.

15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan yapılan ahşap kitap ağacı, dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Ahşap yüzeylerinde ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretilen bu ürün, çocukların sağlığına zararlı olabilecek kimyasal maddeler içermez.

İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde üretilebilen kitap ağacı, böylece herhangi bir alanın ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanabilir.

Ahşap kitap ağacı, özellikle okul sınıflarında ve evlerde çocukların kitaplarını saklamaları için ideal bir mobilya parçasıdır. Kitapların düzenli bir şekilde sıralanmasını sağlamak için çeşitli raflara sahip olan bu ürün, çocukların kolayca erişebileceği bir yükseklikte yerleştirilir.

Çocukların kendi başlarına kitaplarını seçmelerine ve okumalarına yardımcı olan kitap ağacı, kitapların düzenli bir şekilde saklanması, öğrencilerin odaklanmalarını kolaylaştırır ve sınıfın daha düzenli görünmesini sağlar.

Ahşap kitap ağacı, sadece kitapları saklamakla kalmaz, aynı zamanda odanın dekorasyonuna da katkı sağlar. Ahşap malzeme doğal ve şık bir görünüme sahiptir, bu da mobilyayı çocukların odalarında veya sınıflarda kullanım için ideal hale getirir.

Enskids ile siparişinizi güvenli bir şekilde vererek kısa sürede uygun koşullarda kargolanarak adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Diğer ürünlerde olduğu gibi gövde ise 15mm, 1.sınıf kayın kontrplaktan üretilmiştir.
120 cm yüksekliğinde ve tabanı 40*40 cm’dir. Dekoratif olduğu kadar az alanda fazlaca kitap saklama alanı olarak da ihtiyaçları karşılamaktadır.
Aynı zamanda kitapların ağaçtan yapıldığına atıfta bulunur.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: