Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Pikler Gökkuşağı

15.01.2023
246

Pikler Gökkuşağı

Çocuklarınızın motor becerilerini geliştirmenize yardımcı olan Pikler gökkuşağı, çocuk sağlığına herhangi bir zarar vermeden kullanabileceğiniz harika bir üründür. Enskids güvencesi ile sunulan ürün, hem çocuklarınızın eğlenmesini hem de motor becerisini geliştirmelerine yardımcı olacak.

Pikler Gökkuşağı, Montessori eğitim yaklaşımında öne çıkan ve çocukların motor becerilerini geliştirmek için kullanılan özel bir üründür.

1.sınıf kalite standartlarına uygun olarak 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen pikler gökkuşağı, diğer ürünlerimizde olduğu gibi yüzeyi ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak çocuk sağlığına uygun şekilde üretilmektedir.

Pikler Gökkuşağı, farklı ölçülerde de üretilebilir ve böylece çocukların farklı yaş gruplarına uygun olarak kullanmalarını etkiler, aynı zamanda fazla yer kaplamasını engelleyerek kolayca saklanmasına olanak tanır.

Bu eşsiz ürün, çocukların hayal güçlerini geliştirerek, renkleri ve şekilleri tanımalarına yardımcı olur. Aynı zamanda, motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olarak, bağımsızlık duygusunu da artırır. Çocuklar, pikler gökkuşağının parçalarını çeşitli şekillerde birleştirerek, el-göz koordinasyonu becerilerini geliştirebilirler.

Pikler gökkuşağı, dayanıklı yapısı ve güvenilirliği sayesinde, ailelerin ve eğitim kurumlarının tercih ettiği bir üründür. Eğlenceli ve interaktif bir öğrenme deneyimi sunan bu ürün, çocukların hem zihinsel hem de fiziksel olarak gelişmelerine katkıda bulunur.

Siz de çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız, pikler gökkuşağını tercih edebilirsiniz. Ürünü hemen sipariş verin ve çocuğunuzun keşfetme dolu dünyasına adım atmasına yardımcı olun!

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgalini engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
15 mm kayın kontrplaktan yapılan yan kenarlar, 3cm çapında 1. Sınıf kayın masiften yapılmış yuvarlak çubuklar ile birbirine montaj edilmiştir. Tamamen pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.
2 ölçü mevcuttur, küçük olan 50 cm*50cm*50
Büyük olan model yan kısımlardaki yay ölçüsü 90 cm, yükseklik 60 cm, en 50 cm’dir
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: