Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Ahşap Çocuk Kaydırağı

Ahşap Çocuk Kaydırağı

Ahşap Çocuk Kaydırağı, çocukların eğlenceli vakit geçirebilecekleri ve fiziksel becerilerini geliştirebilecekleri özel bir oyun alanıdır. Doğal ahşap malzemeden üretilmiş olan bu kaydırak, çocukların güvenli bir şekilde oynamalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Çocukların hayal dünyasına hitap eden ve fiziksel aktiviteye teşvik eden Ahşap Çocuk Kaydırağı, bahçelerde, parklarda veya oyun odalarında kullanılmak üzere ideal bir seçenektir. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun süreli kullanım için uygundur.

Ahşap Çocuk Kaydırağı, çocukların motor becerilerini geliştirmelerine ve denge yeteneklerini artırmalarına yardımcı olur. Kaydırak kullanımı sırasında çocuklar, hem eğlenirken hem de bedensel olarak aktif olurlar, bu da sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik eder.

Güvenli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan Ahşap Çocuk Kaydırağı, çocukların keyifli bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlar. Estetik görünümüyle bahçenizi veya oyun odanızı süslerken, çocukların mutlu ve sağlıklı bir şekilde vakit geçirmelerini sağlar.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: