Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren
15.01.2023
149

Sanat Rafı

Evinizin dekorunda özel bir yere sahip olacağını düşündüğümüz ahşap sanat rafı, evinizin dekoru ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz harika bir ahşap üründür.

Tablolar, çerçeveler ve diğer sanatsal eserler, evde veya ofiste güzel bir şekilde sergilenmek istendiğinde, ahşap sanat rafı harika bir seçenektir.

Ahşap sanat rafı, modern ve şık bir tasarıma sahiptir ve tüm mobilyalarla uyum sağlayacak şekilde farklı ölçülerde tarafımızdan üretilebilmektedir. Sanat eserlerinizi sergilemek için çeşitli seviyelerde rafları vardır ve istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, duvara monte edilebilen bir ürün olduğu için alanın kullanımını maksimize eder.

Gerçek ahşaptan yapılan ve 1. sınıf, 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen sanat rafı, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretildiği için hem dayanıklı hem de temizlenmesi kolay bir üründür.

Ahşap sanat rafı sadece sanat eserlerini sergilemek için kullanılmaz, aynı zamanda kitap, bitki, biblo gibi eşyaların da sergilenmesi için idealdir. Ahşap sanat rafı, ev ve ofis gibi birçok mekanda kullanılabilen pratik ve zarif bir mobilya parçasıdır.

Ürün, kaliteli malzemelerden yapıldığı için dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Ayrıca, ahşap malzemenin doğal ve sıcak dokusu, ev ve ofis gibi yaşam alanlarında hoş bir atmosfer yaratır.

Çocuk odasında ya da oturma odasında kullanıma uygun şekilde tasarlanan sanat rafı, tamamen geri dönüştürülebilir ahşap kullanılarak üretilmiş, çevre dostu bir üründür.

Hızlı ve güvenilir siparişin adresi Enskids avantajlarından yararlanarak sipariş edin, kısa sürede elinizin altında olsun.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: