Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Ahşap Montessori Çocuk Yatağı | V1

Ahşap Montessori Çocuk Yatağı

Ahşap Montessori Çocuk Yatağı, çocukların bağımsızlığını ve özgüvenini destekleyen özel bir yatak tasarımıdır. Montessori prensiplerine uygun olarak tasarlanmış olan bu yatak, çocukların kendi yataklarında rahatça hareket etmelerini ve özgürce keşfetmelerini sağlar.

Ahşap malzemeden üretilen Montessori Çocuk Yatağı, sağlam yapısıyla uzun süreli kullanım için idealdir. Düşük bir yüksekliğe sahip olmasıyla çocukların kolaylıkla yatağa girebilmesini ve çıkabilmesini sağlar.

Montessori felsefesine uygun olarak tasarlanmış olan bu yatak, çocukların bağımsızlık duygusunu geliştirirken aynı zamanda kendilerine güvenmelerini de sağlar. Yatağın düşük profilli tasarımı, çocukların kendi kendilerine yatıp kalkmalarına olanak tanır.

Ahşap Montessori Çocuk Yatağı, sade ve şık görünümüyle her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Doğal ahşap dokusuyla odalara sıcaklık ve doğallık katarak, çocukların huzurlu bir uyku deneyimi yaşamalarını sağlar.

Bu özel yatak, çocukların kendilerini güvende hissetmelerini sağlayarak uyku alışkanlıklarını olumlu yönde etkiler. Montessori prensiplerine uygun olarak tasarlanmış olan Ahşap Montessori Çocuk Yatağı ile çocuklarınızın bağımsızlık duygusunu destekleyin ve onların güvenle uyumasını sağlayın.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: