Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Rectangular Masa S Ayak

15.01.2023
151

Rectangular Masa S Ayak

Rectangular Masa S Ayak

Enskids avantajları ile çocuk odasına ya da evinizin herhangi bir alanına kolaylıkla uyum sağlayan Rectangular Masa S Ayak siparişi verin, yaşam alanınıza yeni bir şıklık getirin.

Üstün kaliteli ahşap malzemeden üretilen Rectangular masa s ayak, benzersiz bir şekilde tasarlanarak çocuğunuzun odasına veya anaokulu, kreş gibi alanlarda şıklığı zirveye çıkartır.

Ürünümüz, 1. sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesiyle elde edilen birinci sınıf ahşap kullanılarak üretilmektedir. CNC teknolojisiyle kesilerek sıfır hata ile üretilen ahşap masa, bu özelliği sayesinde uzun süre kullanıma açık bir ürün olmayı başarmaktadır.

Ürünlerimizde, çocuk sağlığına uygun olan EN71-3 sertifikalı ahşap koruyucu yağ kullanılarak çocuğu sağlığını riske atmaktan uzak durularak tasarlanmıştır. Ayrıca, EN1729-1 sertifikalıdır, bu nedenle ürünümüz kalitesi ve dayanıklılığı ile sizi şaşırtacaktır.

Bu muhteşem masa, evinizin ya da ofisinizin herhangi bir alanında zarif bir şekilde yer alabilecek tarzdan bir ahşap masa modelidir. Ürünümüzün dayanıklılığı sayesinde, uzun yıllar boyunca günlük kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Rectangular masa s ayak, sadece mükemmel işçilikle değil, aynı zamanda harika bir tasarımla da göze çarpar. Ürünümüzün modern ve sade çizgileri, herhangi bir dekorasyon tarzına mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Evinizin veya ofisinizin zarif bir ayrıntısını oluşturmak istiyorsanız, Rectangular masa s ayak tam size göre! Ürünümüzü hemen şimdi satın alın ve kaliteli bir masa deneyiminin tadını çıkarın.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir. Masaların üst tablaları natürel veya isteğe bağlı olarak farklı renklerde laminat kaplı olarak üretilebilmektedir. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Masalarımızda kullanılan ayaklarda 30mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiş olup, montajlı veya demonte olarak sevk edilmektedir. Masalarda kesinlikle ağaç vida kullanılmamakta, tamamı Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Kullanılacak yaş gruplarına göre farklı yükseklik ve farklı tabla ölçülerinde üretilmektedir. (EN1729-1 standartlarında)

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün Ölçüleri


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: