Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren
15.01.2023
638

Kare Naturel Masa

Kare Laminant Masa

 

Kare Masa

Enskids güvencesi ile evlere ve anaokullarına uygun şekilde tasarlanan kare masa modeli ile yaşam alanlarınıza doğallığın ihtişamını getirin.

Kare Masa modeli, doğal ahşap dokusu ve modern tasarımı bir arada sunarak, evinizde şık bir görünüm oluşturmanızı sağlar.

Ürün, EN1729-1 standartlarına uygun olarak tasarlanarak evlerde ve anaokulu, kreş gibi alanlarda çocukların kullanımında çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak üretilir.

EN71-3 sertifikasına sahip kare ahşap masa, uzun süre dayanıklılığı ile öne çıkan bir üründür.

Birinci sınıf kalite kayın papel kullanılarak üretilen Kare masa, en hassas bir şekilde üretilir. 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilen ürün, sıfır hata oranıyla tamamlanır. Kare Masa, dayanıklılığı ve kalitesiyle yıllarca kullanabileceğiniz bir üründür.

Kare masa, işlevselliğiyle de öne çıkar. Geniş yüzeyiyle eşsiz bir kullanım deneyimi sunan ve her türlü dekorasyona uyum sağlayan ahşap masa modeli, hafif olması sayesinde çocukların kullanımına uygun bir üründür. Masanın doğal ahşap dokusu, evinize sıcak bir atmosfer katar ve estetik açıdan da göz alıcı bir görünüm oluşturur.

Kare masa, sadece evde değil, ofis ortamlarında da kullanım için uygundur. Zarif tasarımı, işlevselliği ve dayanıklılığı bir arada sunarak, ofisinize de şıklık ve kalite katmanızı sağlar.

Doğal ahşap dokusu, modern tasarımı, dayanıklılığı ve işlevselliği bir arada sunan Kare masayı hemen satın alarak, ev ya da ofisinize şıklık ve kalite katın.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir. Masaların üst tablaları natürel veya isteğe bağlı olarak farklı renklerde laminat kaplı olarak üretilebilmektedir. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Masalarımızda kullanılan ayaklarda 30mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiş olup, montajlı veya demonte olarak sevk edilmektedir. Masalarda kesinlikle ağaç vida kullanılmamakta, tamamı Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Kullanılacak yaş gruplarına göre farklı yükseklik ve farklı tabla ölçülerinde üretilmektedir. (EN1729-1 standartlarında)

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün Ölçüleri


Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: