Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Flower Masa

15.01.2023
195

Flower Masa

Flower Masa

Ahşap masa üretiminin referans belirleyici ismi Enskids ayrıcalıkları ile sizlere sunduğumuz flower ahşap masa modeli ile evinize şıklık katın.

Güzel bir masa arıyorsanız, Flower tam size göre! Kaliteli ahşap kullanılarak tasarlanan masa modeli, 1. sınıf kayın papellerin fabrikamızda preslenmesi ve modeline uygun olarak kesilerek en hassas bir şekilde üretilmiştir.

5 eksen ahşap işlem CNC’leri ile kesildiğinden, sıfır hata ile üretilen flower masa, uzun süre dayanmasını sağlayan etkisi ile kaliteli bir ürün aldığınızdan emin olabileceğiniz bir üründür.

Çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ ile işlenen yüzeyi EN71-3 sertifikalı flower masa, çocuklarınız için güvenli olduğunu garanti eder. Ayrıca, EN1729-1 sertifikalı olduğu için ergonomik olarak tasarlanmıştır, bu da kullanımı son derece rahat hale getirir.

Flower masamız ahşap yapısıyla şık bir tasarıma sahiptir ve evinizin herhangi bir köşesinde mükemmel bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz bir modeldir. Masanın yüzeyi, kolay temizlenebilen bir yapıya sahip olduğundan, kullanımı çok pratik hale getirir. Bu da size zaman kazandırır ve hayatınızı kolaylaştırır.

Flower masamızın kullanımı çok kolaydır. Ürünün özellikleri, temizliği ve bakımı konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Evinize yeni bir soluk getirecek ve misafirlerinizi hayran bırakacak flower masa, hayal ettiğiniz özellikleri sunuyor.

Ürünümüz, tüm beklentilerinizi karşılamak için tasarlanmıştır ve bu nedenle size kesinlikle memnuniyet sağlayacak. Hemen sipariş verin ve siz de bu benzersiz Flower masasının keyfini çıkarın!

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir. Masaların üst tablaları natürel veya isteğe bağlı olarak farklı renklerde laminat kaplı olarak üretilebilmektedir. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Masalarımızda kullanılan ayaklarda 30mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiş olup, montajlı veya demonte olarak sevk edilmektedir. Masalarda kesinlikle ağaç vida kullanılmamakta, tamamı Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Kullanılacak yaş gruplarına göre farklı yükseklik ve farklı tabla ölçülerinde üretilmektedir. (EN1729-1 standartlarında)

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün Ölçüleri


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: