Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren
01.01.2023
460

Grup S Laminant Masa

Grup S Naturel Masa

 

Grup S Masa

Grup s masa modeli, işlevselliği ve estetiği bir arada sunarak, evinizde ya da ofisinizde şık bir görünüm oluşturmanızı sağlayacak harika seçeneklerden biridir.

Geniş yüzeyiyle kullanım kolaylığı sağlayan ahşap masa modeli, ders çalışma seansları veya evde yemek yeme gibi birçok aktivite için idealdir. Fonksiyonellik açısından da öne çıkan Grup s masa, rahat bir kullanım sunar.

EN1729-1 standartlarına uygun olarak tasarlanan S masa çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak üretilir.

Birinci sınıf kalite kayın papel kullanılarak üretilen Grup S Masa Modeli, en hassas bir şekilde üretilir. 5 eksen ahşap işlem CNCler ile kesilen ürün, sıfır hata oranıyla tamamlanır. Bu sayede, ürün dayanıklı ve kaliteli bir yapıya sahip olur.

EN71-3 sertifikasına sahip ahşap masa modeli, uzun süre dayanıklılığı ile öne çıkan bir modeldir. Kolay taşınabilecek ağırlıkta olması ise çocukların kullanımına da uygun bir hale gelmesini sağlar.

Doğal ahşap dokusu ve modern tasarımı bir arada sunan Grup S Masa, evinize şık bir dokunuş katmanızı sağlar. Zarif tasarımı, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar ve evinizin atmosferini değiştirir.

Ofisler için de ideal olan Grup S Masa Modeli, iş toplantılarınızda ya da ofis çalışmalarınızda size fonksiyonellik sağlar. Hem şık hem de işlevsel olan Grup S Masa, ofisinize ayrı bir hava katar.

Dayanıklılığı, estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunarak, evinizde ya da ofisinizde kullanabileceğiniz ideal bir masa seçeneği, Enskids güvencesi ile hızlı kargo avantajları ile sizlere sunulmaktadır.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir. Masaların üst tablaları natürel veya isteğe bağlı olarak farklı renklerde laminat kaplı olarak üretilebilmektedir. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Masalarımızda kullanılan ayaklarda 30mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiş olup, montajlı veya demonte olarak sevk edilmektedir. Masalarda kesinlikle ağaç vida kullanılmamakta, tamamı Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Kullanılacak yaş gruplarına göre farklı yükseklik ve farklı tabla ölçülerinde üretilmektedir. (EN1729-1 standartlarında)

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: