Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Trapez Masa

15.01.2023
329

Trapez Naturel Masa

Trapez Laminant Masa

Trapez Masa

Enskids avantajlarıyla çocuk odası, anaokulu, kreş ya da evinizin herhangi bir köşesini doğanın zarafeti ile şık hale getiren trapez masa, mükemmel işçiliği ile tam size göre!

Doğanın zarafetini evinize taşıyacak bir ürün arıyorsanız, trapez ahşap masa modelini inceleyin. Ürünümüz, birinci sınıf kalite kayın papellerin preslenmesiyle oluşturulur ve farklı formlardaki kalıplarla şekillendirilir.

Çocuk odası ya da anaokulu için güven içinde kullanabileceğiniz ahşap masa modeli, EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak üretildiği için çocuk sağlığı üzerinde herhangi olumsuz bir etki bırakmaz.

Trapez masa, benzersiz tasarımı ile evinize doğanın güzelliğini yansıtacak. Doğal ahşap dokusu ve modern çizgileri, her türlü dekorasyona uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Masa, geniş yüzeyiyle eşsiz bir kullanım deneyimi sunuyor.

Masa, işlevselliği ile de öne çıkıyor. Güçlü ahşap yapısı, yıllarca dayanıklılık sağlar ve herhangi bir çizik veya leke oluşumuna karşı dirençlidir. Trapez Masa, işlevselliği ve kalitesiyle evinizin en vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

Trapez Masa, aynı zamanda üretiminde kullanılan teknoloji ile de öne çıkıyor. CNC ile kesilerek üretilen masa, en hassas ölçüleri sağlar ve her detayda sıfır hata oranıyla üretilir. Bu da Trapez Masa’yı kalite ve hassasiyet bakımından diğer ürünlerden ayrıcalıklı kılar.

Doğanın zarafeti ve kalitesini evinize taşıyacak olan Trapez Masa’yı hemen satın alın. Ev dekorasyonunuzun vazgeçilmez parçalarından biri olacak. EN1729-1 standartlarında ürettiğimiz ürün, 30 mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiş olup, montajlı veya demonte olarak sevk edilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir. Masaların üst tablaları natürel veya isteğe bağlı olarak farklı renklerde laminat kaplı olarak üretilebilmektedir. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Masalarımızda kullanılan ayaklarda 30mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiş olup, montajlı veya demonte olarak sevk edilmektedir. Masalarda kesinlikle ağaç vida kullanılmamakta, tamamı Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Kullanılacak yaş gruplarına göre farklı yükseklik ve farklı tabla ölçülerinde üretilmektedir. (EN1729-1 standartlarında)

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ürün Ölçüleri


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: