Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Rectangular Masa

15.01.2023
382

Rectangular Naturel Masa

Rectangular Laminant Masa

Rectangular Naturel Masa

Enskids güvencesi ile tasarladığımız ve hem çocuk odası hem de diğer alanlarda kullanabileceğiniz bir formda ürettiğimiz Rectangular masa, ahşap rengiyle doğanın güzelliğini yaşam alanlarınıza taşıyor.

Birinci sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesiyle ortaya çıkarılan benzersiz tasarımlı ahşap masa, çocuk sağlığı üzerinde olumsuz etkilere neden olabilecek herhangi bir malzeme kullanılmadan tasarlanmaktadır. EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ ile kaplanarak daha uzun süre dayanıklı hale getirilen rectangular natürel masa, çocuklarınızın da hoşuna gidecek.

En hassas şekilde üretim sürecinden geçen ürünümüz, modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile hayat bulur. Ürünümüz, sadece şık bir tasarıma sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda EN1729-1 sertifikası ile de kalitesini ispatlamıştır.

Bu şık ve dayanıklı masamız, evinizi ya da anaokulu, kreş gibi alanlarda kullanılarak şık bir havanın esmesini sağlar ve uzun yıllar boyunca rahat ve keyifli kullanım sunar. Hemen sahip olmak isteyenler için, doğanın güzelliğini yaşamak isteyenler için bu ürünümüzü kaçırmayın!

Rectangular naturel masa modelinin yaşam alanınıza sunacağı şıklığı deneyimlemek için güvenilir siparişin en iyi adresinden siparişinizi oluşturun, kısa sürede adresinize gönderelim.

Enskids avantajları ile sunulan ürün, hızlı kargo ve güvenilir sipariş özelliği ile adresinize gönderilmektedir. Güvenilir alışverişin en iyi adresi ile ahşap masa ihtiyacınızı doğrudan karşılayın.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir. Masaların üst tablaları natürel veya isteğe bağlı olarak farklı renklerde laminat kaplı olarak üretilebilmektedir. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Masalarımızda kullanılan ayaklarda 30mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiş olup, montajlı veya demonte olarak sevk edilmektedir. Masalarda kesinlikle ağaç vida kullanılmamakta, tamamı Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Kullanılacak yaş gruplarına göre farklı yükseklik ve farklı tabla ölçülerinde üretilmektedir. (EN1729-1 standartlarında)

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: