Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Pearl Çocuk Sandalyesi

08.01.2023
603

Pearl Laminant Çocuk Sandalyesi

Pearl Naturel Çocuk Sandalyesi

Pearl Boyalı Naturel Çocuk Sandalyesi

Pearl Dijital Laminant Çocuk Sandalyesi

Ahşap sandalye modellerimiz arasında dikkat çekici tasarımı ile öne çıkan Pearl Çocuk Sandalyesi, evlerde ya da anaokulu, kreş gibi yerlerde kullanıma uygun şekilde tasarlanarak sunulmaktadır.

Ahşap çocuk sandalyesi, kalite ve güvenilirlik konusunda EN1729-1 standartlarını karşılamaktadır. Üstelik EN71-3 sertifikalı olması da çocuklarınızın güvenliği için ek bir önlem sağlamaktadır.

Bu hafif sandalye, sadece 2,5kg-3kg ağırlığında olmasıyla taşıması ve yerleştirmesi oldukça kolaydır. Çocuklarınızın rahatlığı için ergonomik olarak tasarlanmıştır ve bel desteği de içerir. Suya ve lekeye dayanıklı laminant kaplaması sayesinde temizliği de oldukça basit hale getirilen ahşap çocuk sandalyesi, çocuklarınızın odasına farklı bir hava katarken aynı zamanda rahat hareket etmelerini sağlayacak.

Pearl Laminant çocuk sandalyesi, çocuklarınızın gelişimine ve sağlığına büyük katkı sağlayacaktır. Sandalye, çocuklarınızın doğru duruş pozisyonunu korumalarına yardımcı olur ve uzun süreli oturma pozisyonlarından kaynaklanabilecek olası rahatsızlıkları en aza indirir. Bu sayede oturuş pozisyonu bozukluğu gibi durumlar da ortadan kaldırılmış olur.

Sandalyenin hafifliği ve kolay taşınabilirliği sayesinde istediğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Çocuklarınızın evde, okulda veya parkta rahat bir oturma deneyimi yaşamalarını sağlarken, onların ruh dünyasına hitap edecek şekilde tasarlandığı için çocuklar severek kullanacak.

Pearl Laminant çocuk sandalyesi ile çocuklarınızın konforunu ve güvenliğini sağlayın. Enskids farkıyla sipariş edeceğiniz ürün, kısa sürede kargolanarak adresinize gönderilmektedir. Çocuklarınızın sağlığı ve keyfi için hemen sipariş edin.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı metal olup, 19mm ve 1,5mm kalınlığında borudan üretilmektedir. Üst üste 10 adete kadar istiflenebilme özelliği vardır.
Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır. Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm
Sırt yüksekliği: Sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: