Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Lotus Çocuk Sandalyesi

08.01.2023
284

Lotus Naturel Çocuk Sandalyesi

Lotus Laminant Çocuk Sandalyesi

Lotus Çocuk Sandalyesi

Mimari tasarımı ile her ortama ayak uyduran Lotus Çocuk Sandalyesi, Enskids güvencesi ile üretilerek çocukların kullanımına sunulan en güzel çocuk sandalyesi modellerinden biridir.

Lotus çocuk sandalyesi, çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği için üstün kaliteli malzemeler kullanılarak EN1729-1 standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bu sandalyeler, çocukların omurga sağlığını korumak için ergonomik bir tasarım kullanılarak üretilmiştir.

Çocukların rahat ve güvenli bir şekilde oturabilmesi için özel olarak tasarlanan ürün, bu özelliği sayesinde oturuş bozukluğu gibi durumların önüne geçerek çocukların daha rahat vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

Sandalye, birçok yaş grubuna uygun şekilde tasarlanmış, ağırlığı 2,5-35 kg. arasında yer almaktadır. Çocuklarınızın odasında ya da anaokulu sınıflarında kolaylıkla kullanılabilen çocuk sandalyesi, ahşap olması sayesinde kolaylıkla temizlenebilir ve uzun ömürlüdür.

Sandalyenin yüzeyinde kullanılan EN71-3 sertifikalı ahşap koruyucu yağ, çocuklarınızın sağlığına uygun olması için özel olarak seçilmiştir. Bu sayede sandalyenin yüzeyindeki herhangi bir leke veya kir kolayca temizlenebilir ve çocuklarınızın sağlığı her zaman korunur.

Lotus çocuk sandalyesi, dayanıklı malzemelerden yapıldığı için uzun ömürlüdür. Ayrıca, çocuk sandalyesi, modern tasarımı sayesinde herhangi bir iç mekanla uyumlu hale getirilmiştir.

Çocuklarınızın güvenliği ve konforu için en iyi seçim Lotus çocuk sandalyesi modelidir. Hızlı ve güvenilir sipariş ayrıcalıklarından yararlanabileceğiniz Enskids ile hemen sipariş verin, çocuklarınızın sağlığı için güzel bir yatırım yapın.

Siparişleriniz, aynı gün içinde kırılmaya karşı korunarak kargoya verilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı metal olup, 19mm ve 1,5mm kalınlığında borudan üretilmektedir. Üst üste 10 adete kadar istiflenebilme özelliği vardır.
Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır. Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm
Sırt yüksekliği: sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: