Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Daisy Çocuk Sandalyesi

01.01.2023
151

Daisy Çocuk Sandalyesi

Çocuklarınızın sağlıklı ve güvenilir bir ortamda oyun ve ders saatlerini değerlendirmelerini sağlayan Daisy Çocuk Sandalyesi, Enskids avantajlarıyla sizlere sunuluyor.

EN71-3 sertifikalı ahşap koruyucu yağ, çocuklarınızın sağlığına uygun olarak üretilen Daisy çocuk sandalyesi, çocuklarınızın rahat ve sağlıklı bir şekilde oturmalarını sağlayacak özel bir sandalye modelidir.

EN1729-1 standartlarında üretilen Daisy ahşap çocuk sandalye modeli, ürün özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olup, çocukların doğru pozisyonda oturmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede çocuklarınızın bel ve omurga sağlığı da korunmasına yardımcı olur.

Sadece 2,5-3 kg ağırlığında olan Daisy çocuk sandalyesi, CNC ile kesilerek en hassas bir şekilde üretilmektedir. Çocuklarınızın güvenliği için önemli bir faktörlerden biri olan hatasız kesim sayesinde ürünün uzun ömürlü ve çocuklarınızın güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamaktadır

Daisy çocuk sandalyesi, herhangi bir çocuk odası, sınıf veya kreş için mükemmel seçeneklerden biridir. Kolay taşınabilir olması sayesinde, çocuklarınızın oyun oynarken veya ders çalışırken farklı pozisyonlarda oturmalarına yardımcı olan ahşap çocuk sandalyesi, çocuklarınızın rahat ve sağlıklı bir şekilde oturmalarını sağlar.

Ürünümüzün kalitesinden emin olduğumuz için sizlere %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz. Hemen daisy çocuk sandalyesini sipariş verin ve çocuklarınızın konforu ve sağlığı için en iyisini alın!

Enskids, tüm üretimlerinde çocuk sağlığını düşünen ve buna göre üretim yapan bir markadır. Tüm ürünlerimizi güven içinde sipariş edebilir, güvenilir kargo ayrıcalıkları ile kısa sürede elinizin altında bulabilirsiniz.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı metal olup, 19mm ve 1,5mm kalınlığında borudan üretilmektedir. Üst üste 10 adete kadar istiflenebilme özelliği vardır.
Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır. Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm
Sırt yüksekliği: sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: