Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Love Çocuk Sandalyesi

08.01.2023
270

Love Naturel Çocuk Sandalyesi

Love Laminant Çocuk Sandalyesi

Love Laminant Çocuk Sandalyesi

Çocuk sandalyesi üretiminde başarılı sonuçlar sunan Enskids güvencesi ile Love Çocuk Sandalyesi siparişini güven içinde verebilirsiniz.

Love laminant çocuk sandalyesini üretilirken, EN1729-1 standartlarını karşılayacak şekilde tasarladık. Bu standartlar, çocukların omurga sağlığını destekleyen, uygun yükseklikteki sırt ve oturma yüzeyi ölçüleri içermektedir.

EN71-3 sertifikalı ahşap koruyucu yağ ile işlenen çocuk sandalyesi bu özelliği sayesinde, ürün yüzeyi çocuk sağlığına uygun hale getirilmiştir. Plastik çocuk malzemelerinde bulunan kimyasal ürünlerin aksine çocuk sağlığına zarar vermeyen ahşap koruyucu yağlarla yüzeyleri tamamlanan love laminat çocuk sandalyesi, sağlam ve uzun süre dayanıklı bir üründür.

Love Laminant Çocuk Sandalyesi, dayanıklı ve kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Çocuklarınızın yemek zamanı veya oyun oynarken döktükleri yiyecekleri ve içecekleri kolayca temizleyebilirsiniz. Ürünümüzün yüzeyi çizilmeye ve aşınmaya karşı dayanıklıdır, bu da sandalyenin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Laminant çocuk sandalyesi, modern ve şık tasarımı ile her türlü dekorasyona uyum sağlar. Ayrıca, sandalyenin hafifliği sayesinde, çocuklarınızın odasında kolayca taşınabilir. Ürünümüzün sağlamlığı ve dayanıklılığı, çocuklarınızın güvenliği için en önemli önceliklerimizden biridir.

Siz de çocuklarınızın konforlu ve güvenli bir şekilde oturabileceği, modern ve şık tasarımlı bir sandalye arıyorsanız, Love Laminant Çocuk Sandalyesi tam size göre! Hemen sipariş verin ve çocuklarınızın konforunu garantileyin!

Enskids ayrıcalıkları ile sipariş edeceğiniz ürün, kısa sürede uygun şekilde kargolanarak adresinize gönderilmektedir. Kampanyalı indirimlerden yararlanmak için hemen sipariş edin.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı metal olup, 19mm ve 1,5mm kalınlığında borudan üretilmektedir. Üst üste 10 adete kadar istiflenebilme özelliği vardır.
Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır. Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm
Sırt yüksekliği: sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: