Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Kitty Çocuk Sandalyesi

08.01.2023
244

Kitty Naturel Çocuk Sandalyesi

Kitty Laminant Çocuk Sandalyesi

Kitty Laminant Çocuk Sandalyesi

Enskids ayrıcalıkları ile çocuklarınızın odasını tamamlamak ya da anaokulu sınıfının sandalye ihtiyacını gidermek için Kitty çocuk sandalyesi sipariş edebilirsiniz.

Kitty laminant çocuk sandalyesi, üstün kalitesi ve çocuk sağlığına uygunluğu ile öne çıkan bir üründür. EN1729-1 standartlarında üretilen bu sandalyeler, çocukların sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Ayrıca, yüzeyinde kullanılan EN71-3 sertifikalı ahşap koruyucu yağ sayesinde, çocuklar için güvenli bir kullanım sağlar.

Bu sandalyeler, CNC ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilir. Her bir parçası, dikkatli bir şekilde işlenir ve birleştirilir. Bu sayede, herhangi bir sorun yaşanmadan uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Kitty laminant çocuk sandalyesinin en büyük avantajı ergonomik tasarımıdır. Çocuklar için ideal bir boyutta olan bu sandalyeler, rahat bir oturuş pozisyonu sağlar. 2,5-3 kg. ağırlığındaki sandalyeler, sırt bölgesine ve kalçalara destek verir, böylece çocukların uzun süre oturmaları gerektiğinde bile rahat hissetmelerini sağlar.

Kitty laminant çocuk sandalyesi, modern ve şık tasarımları ile herhangi bir çocuk odasına mükemmel bir uyum sağlar. Anaokulu malzemeleri ve çocuk odası tasarımının en önemli parçası sandalye seçiminde mükemmel bir seçim için doğru tercih!

Kitty çocuk sandalyesi, çocukların güvenliği ve konforu ön planda tutularak üretilmiştir. Kaliteli malzeme ve işçilikle üretilen bu sandalyeler, çocukların sağlıklı bir şekilde büyümelerine ve gelişmelerine yardımcı olur.

Siz de çocuklarınız için güvenli ve konforlu bir sandalye arıyorsanız, Enskids ayrıcalıkları ile Kitty laminant çocuk sandalyesi tam size göre! Hemen sipariş verin ve çocuklarınızın rahatlığını ve güvenliğini sağlayın!

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı metal olup, 19mm ve 1,5mm kalınlığında borudan üretilmektedir. Üst üste 10 adete kadar istiflenebilme özelliği vardır.
Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır. Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm
Sırt yüksekliği: sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: