Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

F. Panda Çocuk Sandalyesi

01.01.2023
149

F. Panda Naturel Çocuk Sandalyesi

F. Panda Laminant Çocuk Sandalyesi

F. Panda Çocuk Sandalyesi

Güvenilir ahşap sandalye üreticisi Enskids farkıyla sunduğumuz F. Panda çocuk sandalyesi, çocuklarınızın uzun süre kullanabilecekleri, sağlık koşullarına uygun şekilde tasarlanmış bir üründür.

Çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ ile kaplanmış yüzeyi ile ailelerin en sevdikleri varlıklarının sağlığına önem verenler için mükemmel bir seçim olarak sunulan ahşap çocuk sandalyesi, tüm güvenlik ve sağlık koşullarına uygun şekilde tasarlanmıştır.

Ürün, EN71-3 sertifikalıdır ve çocukların güvenliği ve sağlığı açısından oldukça güvenlidir. Uzun süre kullanıma dayanıklı olan F. Panda Çocuk Sandalyesi ile çocuklarınız çok daha neşeli olacak.

EN1729-1 standartlarına uygun olarak üretilen sandalye, CNC teknolojisi ile 5 eksen ahşap işlemesi kullanılarak üretilmiştir.

Ürün, 2,5-3 kg arasında bir ağırlığa sahiptir ve çocuklarınızın günlük aktivitelerinde rahatça kullanabilecekleri boyutta ve hafifliktedir. Birçok yaş grubuna hitap eden çocuk sandalye modeli hem evinizde çocuk odasında hem de anaokulu sınıflarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

  1. Panda çocuk sandalyesi, hem estetik açıdan şık hem de kullanım açısından oldukça pratiktir. Ahşap yapısı ve modern tasarımı ile evinizin dekorasyonuna uyum sağlar. Çocuklarınızın yemeğini yemeleri, evde vakit geçirmeleri veya okula hazırlanmaları için ideal bir seçimdir.

Çocuklarınızın büyüdükçe, F. Panda çocuk sandalyesi onların değişen ihtiyaçlarına uyum sağlamak için ayarlanabilir özelliktedir. Bu da, ürünün uzun vadede aileniz için değerli bir yatırım olduğunu gösterir.

Siz de çocuklarınızın sağlığına ve güvenliğine önem veren bir aileyseniz, F. Panda çocuk sandalyesini tercih edebilirsiniz. Hemen sipariş verin ve çocuklarınızın konforlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olun!

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı metal olup, 19mm ve 1,5mm kalınlığında borudan üretilmektedir. Üst üste 10 adete kadar istiflenebilme özelliği vardır.
Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır. Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm
Sırt yüksekliği: sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: