Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Modern Çocuk Sandalyesi

08.01.2023
324

Modern Naturel Çocuk Sandalyesi

Modern Laminant Çocuk Sandalyesi

Modern Laminant Çocuk Sandalyesi

Enskids ayrıcalıkları ile tasarlanan modern çocuk sandalyesi, özel işçiliği ve modern tasarımı ile çocuğunuzun odasında ya da anaokulu malzemeleri arasında kolaylıkla tercih edebileceğiniz en iyi ürünler arasında yer almaktadır.

Modern laminant çocuk sandalyesi, kaliteli malzeme ve özenli işçilik ile üretilmiştir. EN1729-1 standartlarına uygun olarak tasarlanan sandalye, çocukların rahat ve güvenli bir şekilde oturabilmesi için ideal boyutlarda tasarlanmıştır.

Ürün, EN71-3 sertifikalıdır. Bu ayrıcalığı sayesinde çocukların sağlığı ve güvenliği açısından tüm gerekli testleri geçmiştir. Ürün üretilirken çocuk sağlığı üzerinde olumsuz etki bırakacak herhangi bir kimyasal maddeye yer verilmeden tasarlanmıştır. Böylelikle ürünü içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Modern laminant çocuk sandalyesi, hafif yapısıyla taşıması ve depolaması kolaydır. Ağırlığı sadece 2,5kg-3kg arasında değişen sandalyeler, özellikle çocukların oyun oynama saatlerinde sandalyenin kolayca taşınabilmesi, çocukların her zaman yanlarında taşımalarına yardımcı olur.

Ürünün modern tasarımı, her türlü dekorasyona uyum sağlar ve birçok yaş grubundaki çocukların kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Sandalyenin dayanıklı yapısı, çocukların güvenliği ve uzun ömürlü kullanımı için tasarlanmıştır.

Enskids modern laminat çocuk sandalyesi, kaliteli malzemeler, modern tasarım ve güvenliği garanti eden sertifikalarıyla mükemmel bir seçimdir. Hem evlerde hem de okullarda kullanıma uygundur ve çocukların rahat ve güvenli bir şekilde oturabilmesi için idealdir.

Güvenilir sipariş ve hızlı kargo ayrıcalıklarından yararlanarak hemen sipariş edin, kısa sürede adresinize teslim edelim.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: