Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Hollow Çocuk Sandalyesi

08.01.2023
214

Hollow Naturel Çocuk Sandalyesi

Hollow Laminant Çocuk Sandalyesi

Hollow Çocuk Sandalyesi

Mimari tasarımı ve sağlık koşullarına uygun özellikleri ile güven içinde sipariş edebileceğiniz Hollow çocuk sandalyesi, çocuk odanıza son derece şıklık katar.

Hollow çocuk sandalyesi, çocuklarınızın güvenliği ve konforu için tasarlanmış bir üründür. Bu sandalye, EN1729-1 standartlarında üretilmiştir, böylece çocuklarınızın postürüne uygun bir şekilde oturarak sağlıklı bir duruş sağlar.

Ürünün yüzeyinde kullanılan ahşap koruyucu yağ, EN71-3 sertifikalıdır ve çocuk sağlığına uygun olarak üretilmiştir. Uzun süre dayanıklı olan çocuk sandalyesi, çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde odasında zaman geçirmesini sağlayacak.

2,5-3 kg. ağırlığında olan sandalye, CNC makineleri kullanılarak 5 eksen ahşap işlemi ile üretilmekedir. Bu sayede sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilir. Uzun ömürlü ve kir, leke gibi durumlardan kolaylıkla temizlenebilen ürün ile çocuklarınız rahat edecek.

Hollow çocuk sandalyesi, sadece güvenilirliği ve sağlamlığı ile değil, aynı zamanda şık ve modern tasarımı ile de dikkat çeker. Çocuk odaları, okul sınıfları veya kreşler gibi herhangi bir ortama kolayca uyum sağlar.

Bu sandalye, çocuklarınızın sağlıklı ve konforlu bir şekilde oturmalarını sağlar, böylece uzun süreli oturma pozisyonlarından kaynaklı sorunlarla karşılaşmazlar. Ayrıca, sıfır hata ile üretilen sandalye, güvenliği en üst düzeyde tutar.

Hollow Çocuk Sandalyesi, kaliteli malzeme, modern tasarım ve çocuklarınızın sağlığına verdiğimiz önemle üretilir. Bu ürünü hemen satın alarak çocuklarınızın konforlu ve güvenli bir şekilde oturmalarını sağlayabilirsiniz.

Unutmayın, Hollow Çocuk Sandalyesi çocuklarınızın sağlığı ve konforu için tasarlanmıştır!

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı metal olup, 19mm ve 1,5mm kalınlığında borudan üretilmektedir. Üst üste 10 adete kadar istiflenebilme özelliği vardır.
Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır. Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm
Sırt yüksekliği: sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: