Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

İron Çocuk Sandalyesi

08.01.2023
153

İron Çocuk Sandalyesi

Enskids atölyesinden evlerinize sunulan İron Çocuk Sandalyesi, çocuklarınızın severek kullanacakları, farklı renk seçeneklerine sahip bir sandalye modelidir.

Çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak üretilen İron Çocuk Sandalyesi, EN71-3 sertifikalı yüzeyi, çocuklarınızın sağlığına her zaman önem verdiğimizi gösterir.

Ürün, EN1729-1 standartlarına uygun olarak üretilerek çocuklarınızın güven içinde sandalye modeline kullanmalarına özen gösterilerek tasarlanmıştır.

5 eksen ahşap işlem CNC makineleri kullanılarak kesilerek sıfır hata ile en hassas şekilde üretilen ahşap çocuk sandalyesi, çocukların oturuş pozisyonları hesaplanarak üretildiği için uzun süreli ders çalışma ya da oyun oynama zamanlarına uygun şekilde üretilmiştir.

Bu sandalye, çocuğunuzun rahatlığı ve güvenliği için tasarlandı. 2,5-3 kg arasındaki hafif ağırlığı, çocuğunuzun kolayca taşıyabilmesine olanak tanır.

Sırt dayama desteği, çocuğunuzun duruşunu koruyarak uzun süreli oturmalara uygun hale getirir. Ayrıca, sandalye yüksekliği, çocuğunuzun masa veya masanın altında kolayca hareket edebilmesini sağlar.

İron çocuk sandalyesi, dayanıklı ahşap yapısı sayesinde yıllarca süren kullanım için tasarlandı. Ayrıca, sandalye temizliği de oldukça kolaydır. Yalnızca nemli bir bez ile silinerek, tertemiz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bu harika sandalye, çocuğunuzun odası için mükemmel bir ek olarak, okul, kreş veya restoran gibi yerlerde de kullanılabilir. İron Çocuk Sandalyesi, çocuğunuzun sağlığı ve rahatlığına odaklanarak tasarlandığından, onun için en iyi seçim olacaktır.

Enskids güvencesi ile sipariş edebileceğiniz çocuk sandalyesi modeli, uzun süre evinize şıklık katacak.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı metal olup, 19mm ve 1,5mm kalınlığında borudan üretilmektedir. Üst üste 10 adete kadar istiflenebilme özelliği vardır.
Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır. Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm
Sırt yüksekliği: sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: