Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Elipse Çocuk Sandalyesi

01.01.2023
252

Elipse Naturel Çocuk Sandalyesi

Elipse Laminant Çocuk Sandalyesi

Elipse Çocuk Sandalyesi

Özel olarak tasarlanan Elipse Çocuk Sandalyesi, Enskids güvencesi ile şimdi uygun fiyatlı kampanyamız ile sizlere sunuluyor.

Elipse çocuk sandalyesi, sevdiklerinizin konforunu ve güvenliğini ön planda tutan bir üründür. EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ ile kaplanmış yüzeyi ile çocuk sağlığını korumaya yardımcı olan çocuk sandalyesi, uzun ömürlü ve dayanıklı bir üründür.

EN1729-1 standartlarına uygun olarak üretilen Elipse çocuk sandalyesi, ergonomik tasarımı sayesinde çocukların omurgasını destekleyerek uzun süreli oturumlarda bile rahatlık sağlar.

Ürün, 2,5-3 kg aralığında hafif bir ağırlığa sahiptir ve CNC makineleri ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmiştir. Bu sayede, hem sağlamlığı hem de estetik görünümü ile çocuklarınızın hayatına şıklık katacak.

Elipse çocuk sandalyesi, herhangi bir ortamda kolayca kullanılabilir. Yumuşak dokunuşlu ahşap yüzeyi, çocukların cildine zarar vermez ve yüksek dayanıklılığı sayesinde çizilmez veya hasar görmez.

Sevdiklerinizin ihtiyaçlarına göre ayarlanabilen bu sandalye, çocuklarınızın doğru pozisyonda oturmalarına yardımcı olurken, sağlıklı ve güvenli bir ortam sunar. İster evde, ister okulda veya parkta kullanın, Elipse çocuk sandalyesi, konforu ve güvenliği bir arada sunar.

Siz de sevdiklerinizin sağlığı ve konforunu ön planda tutan, estetik görünümü ve yüksek kalitesi ile dikkat çeken Elipse çocuk sandalyesini hemen sipariş edebilirsiniz.

Enskids güvencesi ile sipariş edeceğiniz ahşap çocuk sandalyesi, kargolanırken uygun şekilde paketlenerek zarar görmeden adresinize ulaştırılmaktadır.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı metal olup, 19mm ve 1,5mm kalınlığında borudan üretilmektedir. Üst üste 10 adete kadar istiflenebilme özelliği vardır.
Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır. Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm
Sırt yüksekliği: sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: