Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Frog Çocuk Sandalyesi

08.01.2023
119

Frog Naturel Çocuk Sandalyesi

Frog Laminant Çocuk Sandalyesi

Frog Çocuk Sandalyesi

Çocuklarınızın sağlığı düşünülerek tasarlanan son derece şık Frog çocuk sandalyesi ile çocuklarınız odalarında, okullarında daha keyifli zamanlar geçirecek.

Enskids’in atölyesinde özenle tasarlanan ahşap çocuk sandalyesi modellerinin tamamı, çocuk sağlığı ve güvenliği düşünülerek tasarlanmış modellerdir.

Frog çocuk sandalyesi, EN1729-1 standartlarına uygun olarak üretilerek çocukların sağlığı ve güvenliği için tasarlanmıştır. Bu sandalyeler, çocuklarınızın doğru oturuş pozisyonunu korumasına yardımcı olurken hafifliği ile kolaylıkla taşınmasını sağlar.

Ahşap koruyucu yağ ile kaplanmış yüzeyleri, EN71-3 sertifikası ile onaylanmıştır ve çocuk sağlığına uygunluğu test edilmiştir. Temizlenmesinin kolay olmasının yanında uzun süre kullanıma dayanıklı sandalyeler, çocuklarınızın odasına şıklık katarken oyun ve ders zamanlarını daha da eğlenceli hale getirecek.

Frog çocuk sandalyesi, CNC teknolojisi kullanılarak, sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmiş sandalyelerin kalitesi oldukça yüksektir.

Hafif yapış ve dayanıklılığı ile dikkat çekici olan bu sandalye modelleri, her ortama uyum sağlayan özellikleri ile dikkat çekicidir.

Sandalyenin modern tasarımı, çocuk odalarının dekorasyonuna uyum sağlarken, sandalyenin kolay temizlenebilir yüzeyi, temizlik işlerinizi kolaylaştırır.

Frog Çocuk Sandalyesi, çocukların doğru oturuş pozisyonunu korumasına yardımcı olurken, onların sağlığını koruyarak, güvenli ve konforlu bir kullanım sunar.

Hafif yapısı ve modern tasarımı ile dekorasyona uyum sağlayan sandalye modelini Enskids avantajlarıyla sipariş ederek kısa sürede güvenilir bir şekilde adresinize teslim alabilirsiniz. Çocuklarınızın konfor ve sağlığı için ahşap sandalye modellerini tercih edin.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı metal olup, 19mm ve 1,5mm kalınlığında borudan üretilmektedir. Üst üste 10 adete kadar istiflenebilme özelliği vardır.
Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır. Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm
Sırt yüksekliği: sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: