Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Hardy Çocuk Sandalyesi

08.01.2023
136

Hardy Naturel Çocuk Sandalyesi

Hardy Laminant Çocuk Sandalyesi

Hardy Çocuk Sandalyesi

Çocuk sağlığı ve güvenliği düşünülerek Enskids tarafından tasarlanan Hardy Çocuk Sandalyesi ile çocuklarınız çok daha keyifli zamanlar geçirecek.

Hardy çocuk sandalyesi, çocuklarınızın konforu ve güvenliği düşünülerek EN1729-1 standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Sandalye, çocuklarınızın sağlığına hiçbir zarar vermeyecek malzemeler kullanılarak EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak üretilmiştir.

Enskids farkıyla tasarlanan çocuk sandalyesi, çocuklarınızın temas ettiği her yüzeyde güvenliği garanti eder.

Sandalyenin 2,5-3 kg arasındaki hafif yapısı, çocuklarınızın rahatlığı ve hareket özgürlüğü açısından önemlidir. Aynı zamanda, CNC makineleri ile kesilerek sıfır hata ile üretilen sandalyenin hassasiyeti de dikkat çekicidir. Bu özellikleri sayesinde, çocuklarınız bu sandalyede hem güvende hissedecek hem de rahat bir oturuş deneyimi yaşayacaklar.

Hardy çocuk sandalyesi, sadece fonksiyonelliğiyle değil aynı zamanda şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Ahşap malzemesi ve doğal tonları, her türlü dekorasyona uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Ayrıca, basit ve modern bir tasarımı olan bu sandalye, her yaş grubu çocuk için uygun bir boyuta sahiptir.

Çocuk sandalyesi modeli, evde çocuk odası için veya okulda çocuklarınızın ihtiyaçlarına cevap vermek için idealdir. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Hardy çocuk sandalyesi, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Satın almak için hemen harekete geçin ve çocuklarınızın konforunu ve güvenliğini sağlayın.

Enskids güvencesi ile sipariş edeceğiniz ürün, kısa sürede kargoya uygun şekilde paketlenerek adresinize gönderilecektir.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir.
Özel tasarımı ile çocukların ergonomisine uygundur. Çeşitli dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sandalyelerimizde kesinlikle ağaç vidası kullanılmamaktadır, tamamen Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Farklı yaş gruplarına uygun olarak ideal oturma yüksekliklerine göre, EN1729-1 standartlarında üretim yapılmaktadır. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle kullanabileceği dayanıma sahiptir. Genel olarak sandalyelerimiz 2,5kg-3kg arasındadır ve çocuklar rahatlıkla istedikleri yere taşıyabilirler. Üst üste istiflenmesi sayesinde sınıflarda kullanılmadığı zaman yer avantajı sağlamaktadır.
Farklı renk seçenekleriyle ister laminatlı ister doğal ahşap haliyle kullanılabilir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Oturum kısmı 13 mm kayın kontrplaktan formlu ve ergonomik sırt yapısını destekliği olarak üretilmektedir. Ayak konstrüksiyon yapısı, 30mm kalınlığında formlu kayın kontrplaktan ve 2 adet 20 mm ara kayıt bağlantıdan üretilmektedir. Son derece sağlam ve dayanıklı yapısıyla öne çıkan bir model olan Hardy sandalye, farklı yaş gruplarına göre boyutlandırabilmektedir. Ayrıca farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Oturum kısmı isteğe göre lamına ile kaplanabilmektedir. Laminat malzeme ürünün yüzey direncini arttırmaktadır.Ve farklı renk seçenekleri sunmaktadır.
h1:26cm-h2: 31 cm – h3:35cm – h4:38 cm – h5: 43 cm- h6:46cm
Sırt yüksekliği: sırasıyla 55cm-60cm-65cm- 67cm- 72cm- 76 cm
Ayaklarda zemin koruyucu plastik takoz
Oturak kısmında 10 çeşit renk seçeneği
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: