Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Montessori Büfe Dolap

01.01.2023
135

Montessori Büfe Dolap

Çocuklarınızın zihinsel ve fiziksel olarak gelişmelerine katkıda bulunan Montessori büfe dolap, Enskids tarafından özel olarak tasarlanarak sizlere sunulmaktadır.

Çocukların günlük hayat becerilerini öğrenmelerine katkıda bulunan büfe dolap ile çocuklar, dolapta bulunan raflara yiyecekleri yerleştirir ve sonra tabakları ve çatal-bıçak takımlarını kullanarak yiyecekleri servis ederler. Bu sayede, çocuklar hem ev işlerine yardım etmeyi öğrenirler hem de kendi başlarına yemeklerini hazırlama ve sunma becerilerini geliştirirler.

Büfe dolap, gerçek ahşap kullanılarak özenle tasarlanmış ve üretilmiş 1. sınıf bir üründür. 15 mm kalınlığındaki kayın kontrplaktan yapılmış olan ahşap dolap, mobilya yüzeylerinde ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretilir. Bu sayede ürün, günlük kullanımda oluşabilecek çizilmeler ve lekelerden korunur ve uzun süre dayanıklı kalır.

Montessori büfe dolap, farklı ölçülerde üretilebilme özelliği sayesinde, her alanda kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak müşteri tarafından belirlenen ölçülerde üretilir ve böylece her mekana uygun bir şekilde kullanılabilir.

Ahşap dokusu ve doğal görünümü ile herhangi bir dekorasyon stiline mükemmel bir şekilde uyum sağlayan büfe dolap, sade ve şık tasarımı sayesinde, her yaş grubundan kişi tarafından beğenilen bir oyuncaktır.

Montessori büfe dolap, hem dayanıklı hem de pratik bir kullanıma bir ürün olması sayesinde çocukların kendilerini geliştirmeleri daha kolay olur. Enskids olarak çocukların zihinsel ve fiziksel olarak gelişimlerine katkıda bulunmak için tüm ürünlerimizi doğal malzemeler kullanarak tasarlıyoruz.

Siparişinizi vererek kısa sürede güvenilir kargo ayrıcalıkları ile adresinizden teslim alabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: