Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Pikler Tırmanma Parkuru

15.01.2023
379

Pikler Tırmanma Parkuru

Çocukların motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan özel bir montessori ürünü pikler tırmanma parkuru, Enskids güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

Çocukların hayal güçlerini de geliştirerek, farklı tırmanma deneyimleri yaşamalarına olanak sağlayan tırmanma parkuru, sağlam yapısı sayesinde ailelerin ve eğitim kurumlarının tercih ettiği bir üründür. Hem evde hem de okulda kullanılabilen bu ürün, çocukların sosyal ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlar.

1.sınıf kalite standartlarına uygun olarak 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen pikler tırmanma parkuru, ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak işlenen bu ürün, mobilya yüzeylerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Pikler tırmanma parkuru, farklı ölçülerde üretilerek kolaylıkla saklanmasına olanak tanır ve ayrıca çocukların farklı yaş gruplarına uygun olarak kullanımını elverişli hale getirir.

Bu ürün, çocukların doğal olarak sahip oldukları tırmanma isteğini karşılayarak, fiziksel gelişimlerine katkıda bulunur. Aynı zamanda, çocukların güven duygularını da geliştirerek, özgüvenlerini artırır.

Tırmanma parkuru, çocukların bağımsızlık duygularını da artırarak, kendi sınırlarını keşfetmelerine yardımcı olur. Ürün, çocukların hayatları boyunca kullanabilecekleri beceriler kazanmalarına olanak tanır.

Eğer siz de çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız, Pikler tırmanma parkurunu tercih edebilirsiniz. Ürünü hemen sipariş verin ve çocuğunuzun tırmanma ve keşfetme dolu dünyasına adım atmasına yardımcı olun!

Enskids güvencesi ile hızlı kargo ayrıcalığı ile adresinize teslim edilen ürün, uygun şekilde kargolanarak kırılmadan adresinize teslim edilmektedir. Kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanarak sipariş edin.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
3 temel parçadan oluşmaktadır.
1. Parça Pikler üçgeni olarak da adlandırılan Pikler merdivenidir.
Açılır kapanır bir yapısı vardır, basamakları 3cm kayın masif ve pürüzsüz yuvarlak çubuklardan, gövde yanları ise 15mm, 1.sınıf kayın kontrplaktan üretilmiştir.
2. Parça rampa veya köprü olarak adlandırılmıştır.
90 cm uzunluğunda ve 32 cm genişliğindedir. Farklı kombinasyonlarda kullanılabilir.
3. Parça ise Pikler küp olarak geçer, basamakları 3cm kayın masif ve pürüzsüz yuvarlak çubuklardan, gövde yanları ise 15mm, 1.sınıf kayın kontrplaktan üretilmiştir, isteğe göre montajlı veya demonte sevk edilir.
Hem tek başına hem de Pikler rampası ile farklı şekillerde kullanıma uygundur.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: