Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Çamaşır makinesi

08.01.2023
152

Çamaşır Makinesi

Çocuklarınızın gelişimini doğrudan destekleyen çamaşır makinesi, montessori ürünleri arasında yer almaktadır. Enskids tarafından özel olarak tasarlanan ürün ile çocuklarınızın zihinsel gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Montessori eğitim yaklaşımının bir parçası olan çocuklar için özgürce keşfetme ve öğrenme ortamı sağlamak, doğru ekipmanların kullanımını gerektirir. Bu noktada, Montessori çamaşır makinesi gerçek ahşap kullanılarak tasarlanmış, birinci sınıf, 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen bir üründür.

Ürün, çocukların günlük hayatta karşılaşabilecekleri sorunlara karşı duyarlılıklarını artırmak için özenle hazırlanmıştır. Montessori eğitim yaklaşımı gereği, çocukların günlük yaşamlarını idare etmeleri için gereken temel becerileri kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Mobilya yüzeylerinde ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılması, ürünün sağlamlığını artırırken, aynı zamanda estetik görünümünü korumasına yardımcı olur. Montessori çamaşır makinesi, çocukların hayal güçlerini kullanarak yaratıcı oyunlar oynamalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Montessori çamaşır makinesi, çocukların özgüvenlerini geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde üretilmiştir. Ürünün kullanımı, çocukların sorumluluk duygularını artırarak onların özgürlüklerine saygı duymalarını sağlar.

İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde üretilebilen çamaşır makinesi, yaratıcı özgürlüklerin önemini vurgulayarak çocuklara uygun bir öğrenme ortamı sağlar. Bu ürün, çocukların kendi başlarına keşfetmelerine olanak tanıyan bir yapıdadır.

Montessori çamaşır makinesi, çocukların özgüvenlerini geliştirirken, aynı zamanda eğitimlerine katkı sağlayacak önemli bir araçtır.

Enskids olarak çocukların zihinsel ve fiziksel olarak gelişimlerine katkıda bulunacak ürünler tasarlayarak ihtiyaçları doğrudan karşılamaya ve sağlık koşullarına uygun ürünler üretiyoruz. Ürünü hızlı ve güvenilir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: