Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren
15.01.2023
181

Kitaplık

Birinci sınıf ahşap kullanılarak Enskids atölyesinde özel olarak tasarlanan ahşap kitaplık modeli ile çocuklarınız hem daha düzenli bir odaya sahip olacak hem de eşyalarını toplama becerisini geliştirecekler.

Ahşap kitaplık, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve Montessori prensipleri doğrultusunda tasarlanan bir üründür. 1. Sınıf kalite standartlarına uygun olarak 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen kitaplık, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretilmiş özel bir üründür.

Farklı ölçülerde üretilebilmekte ve bu sayede kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunan kitaplık modeli, özellikle çocukların okuma alışkanlıklarını geliştirmeye yardımcı olur ve aynı zamanda kitap okumasından sonra kitaplarını toplama becerisi kazandırır.

Ahşap kitaplık, çocukların özgürce kitap seçimleri yapmalarına olanak tanır. Kitaplık sayesinde, çocuklar kitaplarını kolayca erişilebilir ve kolay bir şekilde saklayabilir ve istedikleri zaman kolayca alıp okuyabilirler.

Ahşap kitaplık modeli, çocukların odalarını düzenlemelerine yardımcı olur. Kitaplık sayesinde, kitaplar kolayca saklanabilir ve böylece odanın daha düzenli görünmesi sağlanır.

Ürün, dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun yıllar kullanmaya elverişlidir ve aynı zamanda çevre dostu bir üründür. Doğal malzemeler kullanılarak üretilen kitaplık temizlenmesi kolay bir yüzeye sahip olduğu için temizliği kolaylıkla yapılabilen bir üründür.

Çocuklarınızın okuma alışkanlıklarını geliştirmek ve odalarını düzenli tutmak için tercih edebileceğiniz kitaplık, tam size göre bir üründür.

Enskids farkıyla hızlı kargo ayrıcalıklarından yararlanarak ürünü sipariş edin, kısa sürede adresinize gönderelim.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: