Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren
15.01.2023
287

Çoklu Raf

Çocuk odası, anaokulu ve kreşler için özel olarak üretilen çoklu raf, Enskids avantajları ile sizlere sunuluyor.

Ahşap çoklu raf, gerçek ahşap kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiş bir üründür. Montessori eğitim sisteminde sıkça kullanılan bu raf, 1. sınıf kalitesinde 15 mm kalınlıkta kayın kontrplak malzemeden yapılmaktadır.

Ürün, mobilya yüzeylerinde ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede ürünün dayanıklılığı arttırılırken, aynı zamanda doğal ahşap dokusu da korunmaktadır.

Ahşap çoklu raf, isteğe bağlı olarak farklı ölçülerde de üretilebilmektedir. Bu özellik, ürünün çeşitli mekanlarda kullanımını kolaylaştırmaktadır. Örneğin, okullarda veya evlerde kitap, oyuncak veya diğer eşyaların saklanması için ideal bir seçenek olabilmektedir.

Ürün, çoklu raf yapısı sayesinde kullanıcılara çoklu depolama alanı sunar. Bu sayede, eşyalar düzenli bir şekilde saklanarak hem mekanın düzeni sağlanır, hem de eşyalar kolayca erişilebilir hale gelir. Ayrıca ürün, doğal ahşap dokusu sayesinde her türlü dekorasyon tarzıyla uyumlu bir görünüm sunar.

Ahşap çoklu raf, sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Aynı zamanda, doğal ahşap malzeme kullanımı nedeniyle çevre dostu bir seçenek olarak da tercih edilebilir. Ürün, kolay montaj edilebilir özelliğiyle de kullanıcıların işlerini kolaylaştırır.

Özel üretimlerimiz arasında yer alan ve tamamen doğal malzeme kullanılarak tasarlanan ahşap çoklu raf ile hem çocuk odaları, anaokulu sınıfları daha düzenli olacak hem de kolay temizlenebilir yüzeyleri sayesinde hijyenik bir ortam sağlar.

Enskids ile sipariş ederek hızlı ve güvenilir şekilde kısa sürede elinizin altında bulun!

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: