Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Stool Round

15.01.2023
179

Stool Round Tabure

Stool Round, çocuklar için özel olarak tasarlanan Enskids tarafından üretilen bir taburedir. Her yaş grubuna uygun şekilde özel ölçülerle üretilen tabure modeli, çocuğunuzun odasına renk katacak.

Kaliteli bir tasarıma sahip olan Stool Round, 1. sınıf kalitede ve 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Çocukların sağlığına uygun olan EN71-3 sertifikalı ahşap koruyucu yağ kullanılarak üretilen bu tabure, EN1729-1 standartlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak uzun süre kullanıma dayanıklı hale getirilen ahşap tabure modeli, hem anaokulu sınıfları için hem de evinizin çocuk odası için ideal bir seçim olacak.

Güvenilir, sağlam ve dayanıklı bir ürün olan Stool Round, çocuklarınızın güvenliği ve konforu için özel olarak tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Çocuklarınızın ders çalışma ya da aktivite saatlerinde kolaylıkla kullanabilecekleri taburelerin hafif olması sayesinde kolaylıkla taşınmasını sağlar.

Çocuklarınızın hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olan, öğrenme ve oyun zamanlarını daha da keyifli hale getiren stool round, evinizin veya okulunuzun her köşesinde rahatlıkla kullanılabilmesini sağlamaktadır. Stool Round’un kalitesi ve güvenilirliği ile çocuklarınızın güvenliğini sağlamış olacaksınız.

Enskids özel tasarımları arasında yer alan ahşap tabure modeli, her alana uyum sağlayan özelliği ve hafifliği ile keyifli bir kullanım sağlayacak. Hızlı ve güvenilir sipariş ayrıcalıkları ile sipariş edin, kısa sürede kargo koşullarına uygun şekilde paketlenerek adresinize teslim edelim.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: