Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Stool Horse Tabure

15.01.2023
95

Stool Horse Tabure

Enskids tarafından özel olarak tasarlanarak çocuklarınızın odasına, anaokulu ve kreş sınıflarında kullanıma uygun şekilde üretilen Stool Horse Tabure, çocuklarınızın güvenliğini üst düzeyde sağlayan bir üründür.

EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak tasarlanan ahşap tabure, sağlıklı ve güvenli olduğunu garanti eder. EN1729-1 standartlarına uygun olarak üretilen ürün çocuklarınızın güvenliği her zaman öncelikli olarak korunur.

1. sınıf kalitede olan bu tabure, 15 mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiştir ve sağlam yapısı sayesinde çocuklarınızın güvenliği ve rahatı için ideal bir seçenektir.

Mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak hijyen ve temizlik konusunda kolaylık sağlayan stool horse ahşap tabure, özel ölçülerde üretildiği için, çocuklarınızın ihtiyaçlarına uygun bir tabure seçebilirsiniz.

Stool Horse tabure, çocuklarınızın rahat bir şekilde oturabilmesi için tasarlanmıştır. Şık ve modern tasarımı, herhangi bir çocuk odası dekoruna uyum sağlar. Ayrıca, çocuklarınızın hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için harika bir seçenektir. Ahşap tabure modelinde yer alan at modeli, çocuklarınızın hayvanlar hakkında öğrenmesine ve hayvan sevgisi geliştirmesine yardımcı olur.

Stool Horse tabure, dayanıklı yapısı ve çocuk sağlığına uygun malzemeleri ile çocuklarınızın güvenliği ve konforu için en iyi seçeneklerden biridir.

Enskids güvencesi ile hemen sipariş verin ve çocuklarınızın hayal güçlerini geliştirirken, rahat ve güvenli bir şekilde oturmasını sağlayın. Çocuklarınızın güvenliği için en ideal ürünleri sizlere sunuyoruz.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: