Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Stool Mammoth 2

15.01.2023
119

Stool Mammoth 2 Tabure

Enskids tarafından özel olarak tasarlanarak çocukların kullanımı için mükemmel bir seçenek sunan Stool Mammoth 2 tabure, sağlık koşullarına uygun şekilde üretilmiş bir üründür.

Birinci sınıf 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen ahşap tabure, dayanıklı ve uzun süre kullanıma uygun olarak üretilen bir üründür. Çocuklarınızın güvenli bir şekilde kullanabilecekleri ürünün hafif olması sayesinde, kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşımalarına olanak tanımaktadır.

Mobilya yüzeylerinde ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak, ürünün görünümü ve kalitesi korunan Mammoth 2 tabure, anaokulu, kreş sınıflarına ve çocuklarınızın odasına uyum sağlar ve her zaman şık bir görünüm sunar.

Özel ölçülerde üretilen Mammoth 2 tabure, çocukların rahat bir şekilde oturabilmesi için mükemmel bir yüksekliğe sahiptir. Bu sayede çocuklar, öğrenme ve oyun zamanlarında rahatlıkla kullanabilirler.

Ahşap tabure, ebeveynlerin güvenliği de göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Sağlam ve stabil yapısı sayesinde, çocuklar güvenle oturabilir ve oynayabilirler.

Bu muhteşem tabure, çocukların konforu, güvenliği ve uzun ömürlü kullanımı için özenle tasarlanmıştır. Tabure modeli, evinizin çocuk odası veya oyun alanında mükemmel bir ek olarak kullanabilecekleri bir modeldir.

Enskids tarafından EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak tasarlanan tabure modeli, çocuklarınızın güvenli bir şekilde odalarında veya oyun alanlarında zaman geçirmelerine yardımcı olur.

Hızlı ve güvenilir sipariş ayrıcalıklarına sahip Enskids ayrıcalıklarından faydalanarak sipariş edin, kısa sürede elinizin altında olsun.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: