Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Stool Dolphin Tabure

15.01.2023
148

Stool Dolphin Tabure

Enskids tarafından özel olarak tasarlanan Stool Dolphin Tabure, çocuklarınızın güvenliği için tercih edebileceğiniz en ideal seçeneklerden biridir.

Çocukların kullanımı için özel olarak tasarlanan ahşap tabure modeli 1. sınıf kalite kayın kontrplaktan üretilmiştir. Çocuklarınızın güvenliği ve konforu için ideal bir seçenek olarak tercih edebileceğiniz ahşap tabure, anaokulu sınıfları için de ideal bir seçenektir.

Mobilya yüzeyleri, EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak tasarlanmıştır.

EN1729-1 standartlarına uygun olarak üretilecek çocuklarınızın güvenliğini koruyan Stool Dolphin Tabure ile çocuklarınız odalarında diledikleri gibi vakit geçirmenin keyfini yaşayacak.

Uzun ömürlü ve dayanıklı bir ürün olmasının yanında temizliği kolaylıkla yapılabilen ahşap tabure modeli için ekstra bir temizlik zamanı harcamanıza gerek kalmaz. Çocukların kullanımından sonra kolaylıkla nemli bir bezle temizliğini yapabilirsiniz.

Stool dolphin tabure, şık ve sevimli tasarımı ile çocuklarınızın odalarında harika bir görünüm sağlar. Tabure, bir yunusun şeklini alır ve çocuklarınızın hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Taburenin özel boyutları, çocuklarınızın rahat ve güvenli bir şekilde oturabilmesi için tasarlanmıştır. Dolphin tabure, çocuklarınızın okul masası veya yatak yanında kullanabileceği harika bir oturma seçeneği sunar.

Stool Dolphin Tabure, çocuklarınızın rahatlığı ve güvenliği için en iyi seçeneklerden biridir. Hemen sipariş verin ve çocuklarınızın hayal güçlerini geliştirirken, rahat ve güvenli bir şekilde oturmasını sağlayın.

Enskids güvencesi ile sipariş edeceğiniz Stool dolphin tabure, özel kargolama yöntemi ile adresinize gönderilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: