Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Stool Mammoth 1

15.01.2023
98

Stool Mammoth 1 Tabure

Çocuklarınızın aktivite ve ders çalışma saatlerini keyifli hale getiren Stool Mammoth 1 Tabure, ahşap yapısı ile çocuk odası, anaokulu ve kreş sınıflarına uyum sağlayarak şık bir dekor katar.

Enskids tarafından özel olarak tasarlanmış, çocukların kullanımı için ideal bir şekilde tasarlanan ahşap tabure, çocuk sağlığı düşünülerek EN71-3 sertifikalı ahşap koruyucu yağ kullanılarak tasarlanmıştır.

Birinci sınıf kalitede kayın kontrplaktan üretilen ve EN1729-1 standartlarına uygun olarak üretilen Mammoth 1 tabure modeli, çocuklarınızın güvenliği için uygun bir şekilde üretilerek sunulmaktadır.

Mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak temizliğinin kolay hale getirilmesi, ürün kullanımı ve sonrasında temizlik için uzun zaman ayırmanızı gerektirmez.

Özel ölçüler doğrultusunda tasarlanabilen Mammoth 1 tabure, her yaş çocuk grubunun kullanımına uygun şekilde üretilmektedir.

Mammoth 1 Tabure, çocuklarınızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde oturabilmesi için tasarlanmıştır. Güçlü ve sağlam bir yapıya sahiptir, böylece çocuklarınızın güvenliği her zaman korunur. Ayrıca, şık tasarımı ve farklı renk seçenekleri sayesinde, herhangi bir çocuk odasına uyum sağlar.

Bu ürün, çocuklarınızın rahat bir şekilde oturabilmesini sağlar ve dayanıklı malzemeleri sayesinde uzun ömürlüdür. Özellikle evde çocuklarınız varsa, Mammoth 1 Tabure, onların güvenliği ve rahatı için mükemmel bir seçenektir.

Çocuklarınızın güvenliğini arttırmak ve konforunu sağlamak için Enskids avantajlarından yararlanarak sipariş edeceğiniz tabure, kısa sürede paketlenerek adresinize gönderilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: