Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren
15.01.2023
155

Etkinlik Rafı

Çocuklarınızı öğrenmesine katkıda bulunacak şık ahşap tasarımlı etkinlik rafı ile çocuklarınızın öğrenmelerine katkıda bulunun. Enskids özel tasarımları arasında yer alan ürün ile çocuklarınızın gelişimini destekleyin.

Etkinlik Rafı, çocukların öğrenme sürecine katkı sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir Montessori ürünüdür. 1. Sınıf kalite standartlarına uygun olarak 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen ürün, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretilir.

Etkinlik rafı, farklı ölçülerde üretilebilmekte ve böylece kullanıcılara çeşitli seçenekler sunmaktadır. Ürün, özellikle çocukların el-göz koordinasyonu ve problem çözme becerilerinin gelişmesine katkı sağlar.

Etkinlik Rafı, öğrenme materyallerinin düzenli ve erişilebilir bir şekilde saklanmasına olanak tanır. Bu sayede, çocuklar kolaylıkla ihtiyaç duydukları materyallere erişebilirler ve öğrenme süreçleri daha verimli hale gelir.

Ürün, çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini de geliştirmelerine olanak sağlar. Etkinlik rafı, öğrenme materyallerinin bir arada tutulması ve kolayca ulaşılabilir olması sayesinde, çocukların farklı materyalleri kullanarak kendi öğrenme süreçlerini yönlendirmelerine yardımcı olur.

Etkinlik rafı, hem evde hem de ana okullarda kullanılmaya uygun şekilde tasarlanarak çocukların öğrenme sürecinde aktif bir şekilde yer almalarına olanak tanır. Ürün, çocukların özgüvenlerini artırarak, öğrenmeye karşı tutumlarını olumlu yönde etkiler.

Çocuklarınızın öğrenme sürecine katkıda bulunmak için Etkinlik rafını tercih edebilirsiniz. Ürünü hemen sipariş verin ve çocuklarınızın öğrenme dolu dünyasına adım atmasına yardımcı olun!

Enskids ayrıcalıkları ile hızlı kargo avantajını değerlendirerek kısa sürede ürünün adresinize teslim edilmesini sağlayın.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: