Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Montessori Açık Raf

01.01.2023
168

Montessori Açık Raf

Özel olarak Enskids tarafından tasarlanan Montessori açık raf ile çocuklarınızın motor gelişimine katkıda bulunabilir, güzel zamanlar geçirmelerine katkıda bulunabilirsiniz.

Montessori açık rafı, çocukların kendi öğrenme yolculuklarını tasarlamalarına ve materyalleri keşfetmelerine olanak tanıyan eğitici bir oyuncak türüdür. Materyalleri kendi başlarına seçebilme ve raflardan kolayca alıp yerleştirebilme becerisi, çocukların özgüvenini artırır ve özerkliklerini destekler. Bu sayede çocuklar, kendi öğrenme deneyimlerini yönetme konusunda daha güçlü ve yetkin hissederler.

Montessori eğitiminde kullanılan açık raflar, çocukların materyalleri kolayca erişebilmeleri için oldukça önemlidir.

1.sınıf, 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen ahşap açık raf, çocukların öğrenme deneyimlerini daha da zenginleştirmek için mükemmel bir seçimdir.

Mobilya yüzeylerinde ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılarak üretilen açık raf, uzun süre kullanıma uygun şekilde sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip şekilde üretilmektedir.

İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde de üretilen ürün, sınıfınıza veya çocukların oyun alanlarına uygun boyutta bir açık raf seçme ayrıcalığı sunmaktadır.

Montessori açık rafı, sınıfınıza hoş bir doğal dokunuş ve estetik bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda çocukların duyusal algılarını da uyarmaya yardımcı olur. Ahşap malzemenin doğal dokusu, çocukların görsel, dokunsal ve işitsel algılarını harekete geçirir. Böylece, Montessori açık rafı, çocukların öğrenme deneyimlerini daha keyifli hale getirir.

Montessori eğitiminde kullanılan açık raflar, çocukların özgüvenlerini artırmak ve özerkliklerini desteklemek için çok önemlidir. Gerçek ahşap kullanılarak tasarlanmış, 1. sınıf, 15 mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilen ahşap Montessori açık rafı, çocuklarınızın öğrenme deneyimlerini daha da zenginleştirmek için ideal bir seçimdir.

Hızlı ve güvenilir siparişin adresi Enskids ile siparişinizi vererek kısa sürede elinizin altında bulabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf , 15mm kalınlıkta kayın kontrplaktan üretilmektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, mobilya yüzeylerinde de ahşap koruyucu yağ ve wax kullanılmaktadır. Bu sayede ahşabın eşsiz dokusunu hissedebilirsiniz . İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde özel üretimler de yapmaktayız. Sizin kullanım alanınıza özel olarak boyutlandırma yapılarak gereksiz yer işgali engellenmektedir.

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: