Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

En İyi 6 Ahşap Çocuk Sandalyesi

12.03.2023
311
Ahşap Çocuk Sandalyesi

Çocuğunuzun odasını tasarlarken ihtiyaç duyabileceğiniz ahşap çocuk sandalyesi, sadece tasarım açısından odaya renk katmaz, aynı zamanda çocuğun daha konforlu bir alana sahip olmasını etkiler ve bu da derslerini daha rahat çalışmasına yardımcı olur, çizim yapma, oyun oynama gibi aktivitelerinin daha rahat bir şekilde yapılmasına olanak tanır.

Çocuğunuzun odasını tasarlarken ihtiyaç duyabileceğiniz ahşap çocuk sandalyesi, sadece tasarım açısından odaya renk katmaz, aynı zamanda çocuğun daha konforlu bir alana sahip olmasını etkiler ve bu da derslerini daha rahat çalışmasına yardımcı olur, çizim yapma, oyun oynama gibi aktivitelerinin daha rahat bir şekilde yapılmasına olanak tanır. Bu nedenle seçim yaparken en iyi ahşap çocuk sandalyesi önerileri arasından seçim yapmanız önemlidir.

Şık, görsel anlamda doyurucu ve aynı zamanda işlevsel olarak çocuğunuzun ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak en iyi ahşap çocuk sandalyesi modellerini sizin için derledik.

6 En İyi ahşap çocuk sandalyeleri

Anka Çocuk Sandalyesi Pearl Çocuk Sandalyesi
Modern Çocuk Sandalyesi Love Çocuk Sandalyesi
Lotus Çocuk Sandalyesi Kitty Çocuk Sandalyesi

En Çok Tercih Edilen Ahşap Çocuk Sandalye Modelleri

Çocuğunuzun odasını şık bir tasarım ile tamamlarken aynı zamanda rahat etmesini sağlamak için çocuk sandalye modelleri hakkında araştırma yaparken ebeveynlerin en çok tercih ettikleri modelleri değerlendirmeniz daha doğru olur.

İşte ebeveynlerin en çok tercih ettikleri ahşap sandalye modelleri…

Anka Çocuk Sandalyesi

Birinci sınıf kayın papellerinden üretilen Anka çocuk sandalyesi, çocukların en çok beğendikleri ve konfor açısından en rahat ettikleri modellerden biridir. En iyi ahşap çocuk sandalye önerileri arasında yer alan model, EN1729-1 standartlarına uygun şekilde üretilmiş, EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak detaylandırılmıştır.

2,5kg-3kg arasındaki ağırlıklara sahip olması, çocukların bir yerden başka bir yere götürürken zorlanmalarını engellemektedir. Modern mimarisi ve son derece konforlu özellikleri ile tüm çocukların ruh dünyasına hitap eden Anka çocuk sandalyesi, sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

Pearl Çocuk Sandalyesi

Sezonun en modern ahşap çocuk sandalye modelleri arasında yer alan Pearl çocuk sandalyesi, hafifliği ve şıklığı ile ebeveynlerin en çok beğendikleri modeller arasında yer almaktadır. Kayın panelleri kullanılarak tasarlanan ve malzeme seçiminde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak çocukların sağlığını korumaya yönelik olarak detaylandırılan ahşap çocuk sandalye modeli, tüm alanlarda şıklığı ile dikkat çekici bir üründür.

Hafif ve ergonomik tasarımlı olması sayesinde çocukların rahatlıkla taşıyabildikleri Pearl çocuk sandalyesi, 2,5kg-3kg ağırlıklarındadır. Çocuğunuzun odasına renk katmak ve konforlu zaman geçirmelerini sağlamak için tercih edebileceğiniz ahşap çocuk sandalyesi, sezonun en çok beğenilen en iyi çocuk ahşap sandalye modelleri arasında yer almaktadır.

Modern Çocuk Sandalyesi

Renkleri ve modern tasarımları ile tüm çocukların sevebilecekleri en iyi çocuk ahşap sandalyeleri arasında yer alan Modern çocuk sandalyesi, çocuğunuzun odasını kurarken ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak modellerden biridir. Hafif ve şık tasarımı ile dikkat çeken sandalye modeli, çocuklarınızın oyun zamanında, çizim ve boyama zamanlarında en büyük arkadaşı olacak.

Kayın papelleri kullanılarak imal ettiğimiz Modern çocuk ahşap sandalye modeli, ebeveynlerin yeni sezonda en çok tavsiye ettikleri ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri ile dikkat çekici çocuk sandalyesi ile çocuğunuzun odasında modern bir hava estirebilirsiniz. Ürün, 2,5-3 kg. ağırlıklarında, EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak üretilmiştir.

Love Çocuk Sandalyesi

Çocuğunuza yeni bir oda düzecekseniz ya da odasını yenileyecekseniz, konforunu da düşünmek zorundasınız. Çocuklar, odalarında geçirdikleri zamanın büyük bir bölümünü sandalyede oturarak geçirirler. Love çocuk sandalyesi, bu nedenle tercihleriniz arasına almanız gereken bir modeldir. En iyi çocuk ahşap sandalye modelleri arasında yer alan Love çocuk sandalyesi, son derece konforlu ve çocuk sağlığına zarar vermeyecek malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.

Modern tasarımı, konforlu oturuşu ve EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak tasarlanan Love çocuk sandalyesi, 2,5-3 kg. ağırlığında, çocukların rahatlıkla taşıyabilecekleri bir ağırlığa sahiptir. En iyi çocuk ahşap sandalye modelleri arasında yer alan bu modeli, seçenekleriniz arasına almanızı öneririz.

Lotus Çocuk Sandalyesi

Çocuklarınızın odalarında rahat zaman geçirmelerini sağlayacak bir sandalyeye ihtiyaçları her zaman vardır. Bunu temin ederken en iyi ahşap çocuk sandalyeleri arasından seçim yapmanız, daha isabetli bir karar olacaktır. Lotus çocuk sandalyesi, konforu ve şıklığı ile en çok dikkat çeken modeller arasında yer alır. Hafif ve ergonomik tasarımlı bir model olması sayesinde, çocuğunuz odasında çok rahat zamanlar geçirir.

Üretim aşamasında çocukların sağlığına zarar verecek herhangi bir madde kullanmıyoruz. EN1729-1 standartlarında üretim yaptığımız firmamızda, ürünlerimizin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap yağ kullanıyoruz. Bu sayede çocuğunuz konforlu zamanlar geçirirken aynı zamanda sağlığını da koruma altına alır. En iyi ahşap çocuk sandalyesi modelleri arasında yer alan Lotus çocuk sandalyesi, ebeveynlerin en çok tercih ettikleri modellerden biridir.

Kitty Çocuk Sandalyesi

Modern tasarımı ile en iyi çocuk ahşap sandalyesi önerileri arasında yer almayı başaran Kitty çocuk sandalyesi, harika tasarımı ile çocuğunuzun odasına renk katacak modellerden biridir. Farklı renk seçeneklerinde üretilebilen, konforu ile çocukların odasında rahat zaman geçirmelerini sağlayan ürün, ahşap sandalye modelleri arasında en çok dikkat çeken modellerden biridir.

Çocuk sağlığına yönelik olumsuz sonuçlara yer verebilecek herhangi bir malzeme kullanılmadan üretilen Kitty çocuk sandalyesi, çocuklarınızın ders çalışırken, çizim yaparken ya da oyun oynarken daha rahat etmesini sağlayacak bir modeldir.

Ahşap Çocuk sandalye üretimi

Çocuğunuz için ahşap sandalye tercih ederken özellikle üretici firmalardan sipariş vermeniz, ekonomik olması açısından çok daha etkili olacaktır. Firmamız, sandalye üretiminde yılların birikim ve deneyimine sahip olup ihtiyaçları öncesinden belirleyerek müşterilerine kaliteli ürün seçeneklerinin yanında, sezonun en çok tercih edilen en iyi ahşap çocuk sandalyesi modellerini sunmaktadır.

Türkiye’nin her yerine kargo hizmeti ile ahşap sandalye sunan firmamız, ahşap sandalye üretiminde kullandığı malzemelerin çocuk sağlığı üzerine olumsuz etki bırakmamasına özen göstermektedir. Aynı zamanda konfordan taviz vermeyen yönlerimizle sevdiklerinizin konforunu en iyi şekilde sağlayabileceğiniz ürünlerimiz, anaokulu malzemeleri arasında en çok ihtiyaç duyulan ürünler oldukları için de ayrıca tercih edilmektedir.

3-7 yaş aralığı çocuklar için özel olarak ürettiğimiz ahşap sandalye modelleri, 2,5-3 kg. ağırlıklarındadır. Bu da çocukların taşımada zorluk çekmemesini sağlamaktadır. Hem hafif, hem ergonomik hem de modern tasarımlı en iyi çocuk ahşap sandalyeleri arasından dilediğiniz gibi seçim yaparak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Ürünlerimizi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz veya trendyol mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: