Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

En İyi Ahşap Çocuk Masası

19.03.2023
530

Çocukların odasını tasarlarken ihtiyaç listesini doğru şekilde hazırlamak gerekir. Ahşap çocuk masası, çocuk sandalyesi ve diğer tüm malzemelerin birbiri ile uyum içinde olması ve kaliteli malzemelerden tasarlanmış olması gerekir. En iyi ahşap çocuk masası modellerini sizlere sunacağımız bu yazımızda, beklentilerinize cevap verecek ve uzun süre kullanabileceğiniz modelleri göreceksiniz.

Hem kolay kurulabilen hem de çocukların odasına farklı bir hava katan özellikleri ile öne çıkan en iyi çocuk ahşap masası modelleri, her alanda kullanıma uygun, uzun süre dayanıklı modellerdir.

6 En İyi ahşap çocuk masası modelleri

Ahşap yuvarlak masa Ahşap Rectangular Masa Rectangular Masa S Ayak
Flower Masa Trapez Masa Kare Masa

En Şık ve Kullanışlı Ahşap Çocuk Masaları

Anaokulu için ya da evinizde çocuğunuzun odası için masa ihtiyacınız varsa doğrudan en iyi ürünlerin yer aldığı bir mağazadan alışveriş yapmanızı ya da güvenilir bir alışveriş sitesinden ihtiyaçlarınızı karşılamanız en doğrusu olacaktır. Enskids.com, güvenilir alışveriş olanakları sunan ve model zenginlikleri ile her kullanıcıya hitap eden en iyi ahşap çocuk masası modellerine sahip.

İşte çocuğunuzun hoşuna gidecek en iyi 6 ahşap çocuk sandalyesi modeli…

Ahşap yuvarlak masa

Modeli ile tüm çocuk odalarına uyum sağlayan ve fazla yer kaplamaması, hafifliği ile kolaylıkla taşınabilen ahşap yuvarlak masa, sezonun en çok tercih edilen çocuk masası modelleri arasında yer almaktadır. 3-7 yaş arası çocuklar için ideal bir seçenek olması, anaokulu malzemeleri arasında sık ihtiyaç duyulan bir masa seçeneği olması, tercihleriniz arasına almanız için önemli etkenlerdir.

Ahşap yuvarlak çocuk masası tasarımında yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak çocuk sağlığını korumaya yönelik özen gösterilmiştir. En iyi hammaddeler kullanılarak tasarlanan ahşap çocuk masası, uzun ömürlü, geri dönüşüme uygun ve doğanın parçası doğal ağaçlar kullanılarak tasarlanmıştır.

Ahşap Rectangular Masa

Anaokulu malzemeleri arasında ihtiyaç duyulan çocuk ahşap masaları konusunda seçim yaparken hem yer kaplamayan hem de model olarak alana uyum sağlayan bir seçeneği değerlendirmek gerekir. Her ortama uyum sağlaması ile ebeveynlerin ve anaokulu işletmecilerinin çokça tercih ettikleri ahşap rectangular masa modeli, modern tasarımı ile tercihleriniz arasına alabileceğiniz masalardan biridir.

Cıvata ve dübel sistemi kullanılarak demonte olarak gönderilen ahşap rectangular masa modeli, EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılarak tasarlanmış, tamamen geri dönüşüme uygun en iyi ahşap çocuk masası modelleri arasında yer almaktadır.

Rectangular Masa S Ayak

Yenilikçilik ve modern mobilyaları tercih edenlere önerilebilecek en iyi ahşap çocuk masası modelleri arasında yer alan rectangular masa s ayak modeli, hem çocukların odasına hem de anaokullarına uygun şekilde dizayn edilmiş modellerden biridir. 1. Sınıf kayın papellerin preslenmesi sonucunda elde edilen ahşap çocuk masası, model olarak en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

Tasarımında çocuk sağlığına zarar verecek herhangi bir malzeme kullanılmadan üretilen rectangular masa s ayak modeli, ahşap çocuk masası kullanım alanlarına tamamen uygun olup kurulumu son derece basit bir modeldir. EN71-3 sertifikalı ahşap koruyucu yağ kullanılan çocuk masası modeli, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarken çocukların hoşuna gidecek bir modeldir.

Flower Masa

Çocukların odasını tasarlarken masa seçimini doğru şekilde yapmanız gerekir. Ders çalışacakları zamanlarda ya da etkinlik yapacakları saatlerde, seçtiğiniz masanın boylarına uygun olması, taşınmasının kolay olması gerekir. En iyi ahşap çocuk masası önerileri arasında yer alan Flower masa, modern tasarımı ile tercihleriniz arasına alabileceğiniz seçeneklerden biridir.

3-7 yaş aralığındaki çocuklar için özel olarak tasarlanan Flower Masa, çocuk sağlığına zarar vermeyecek EN71-3 sertifikalı ahşap koruyucu yağ kullanılarak tasarlanmış bir modeldir. Anaokulu, kreş ya da özel çocuk odaları gibi tüm ahşap çocuk masası kullanım alanları için uygun bir model olan Flower Masa ile çocukların odasına yeni bir boyut kazandıracaksınız.

Trapez Masa

Çocukların severek oyun ve ders çalışma zamanlarını geçirecekleri bir ahşap masa modeli arıyorsanız, modeli ile ilgi çeken Trapez Masa modelini kesinlikle incelemenizi öneririz. Ebeveynlerin son dönemlerde en çok tercih edikleri çocuk masası modelleri arasında yer alan bu model, hem hafif yapısı hem de 3-7 yaş aralığındaki çocuklar için en uygun seçenek olması ile tercih edilen bir modeldir.

Mimari tasarım açısından son derece şık bir şekilde tasarlanan Trapez Masa, EN71-3 sertifikalı ahşap koruyucu yağ kullanılarak tasarlanmış, geri dönüşüme tamamen uygun olan bir modeldir. Anaokulu malzemeleri arasında da sık ihtiyaç duyulan ahşap çocuk masaları arasında okul yönetmenliklerinin tercih ettikleri bir model olan Trapez Masa, çocuklarınızın odalarında keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olacak.

Kare Masa

Çocuğunuzun odası için ahşap masa seçerken özellikle odaya uyum sağlamasına dikkat etmeniz gerekir. Ahşap kare masa modeli, özellikle çoklu masa kullanılan anaokulu, kreş gibi yerlerde ya da birden fazla çocuğun kaldığı aile evlerine uygun şekilde tasarlanmış bir modeldir. 3-7 yaş arası çocuk ahşap masası modelleri arasında dikkat çekici tasarımı ile ebevenlerin tercih ettiği Kare Masa, kolay taşınabilir bir modeldir.

Çocuğunuzun yaşam konforunu arttırmak ve aynı zamanda şık tasarımlı bir odaya sahip olmasını sağlamak için tercih edebileceğiniz Kare Masa, çocuk sağlığı üzerinde herhangi bir yan etkiye neden olmayan EN71-3 sertifikalı ahşap yağ kullanılarak tasarlanmıştır.

Ahşap Çocuk Masası Nasıl Seçilir?

Çocuğunuzun odasını yeniden tasarlarken ya da yeni bir oda oluştururken ihtiyaç duyacağınız temel malzemelerden biri de masadır. Ders çalışma, oyun ve diğer etkinlikleri rahat bir şekilde yapmak için uygun bir masa modelinin olmasına dikkat etmek gerekir.

Ahşap çocuk masası modelleri, hem hafif hem de kolay taşınabilir özelliklere sahip olmasından dolayı tercih edilebilecek en iyi modellerdir. Çocukların rahatlıkla masayı bir yerden başka bir yere taşıması için uygun bir model seçiminde bulunmak gerekir. Ahşap masa modelleri, bu anlamda tercih edilebilen modellerdir.

Çocuk ahşap masası seçerken modellerine de dikkat edilmelidir. Çünkü her model, çocukların odasına uyum sağlamayabilir. Bu nedenle bu alanda deneyimli birinden fikir almak ya da karar vermeden önce modelleri doğru şekilde inceleyerek karar vermek gerekir.

Anaokulu malzemeleri arasında da en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alan ahşap çocuk masası seçiminde de yine hem model seçimine hem de konfor açısından en iyi ahşap çocuk masası modelleri üzerinde durulması gerekir.

Yeni sezonda birbirinden farklı modellerin yer aldığı masa kategorisinde, firmamız olarak müşterilerimize sunduğumuz seçeneklerin tercih edilen ve odalara uyum sağlayan modeller olduklarını belirtmek isteriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: