Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:4 14030 Bolu / TÜRKİYE
tren

Yuvarlak Masa

15.01.2023
474

Yuvarlak Naturel Masa

Yuvarlak Naturel Masa

Yuvarlak masa, ev veya ofisinizdeki herhangi bir alana sofistike ve doğal bir dokunuş katmak için tasarlanmış harika ürün seçeneklerinden biridir.

Ürünümüz, en kaliteli kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesiyle üretilmekte olup 5 eksen ahşap işlem CNCler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde şekillendirilmektedir.

Yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılan ahşap yuvarlak natürel masa, ailenizin sağlığı ve güvenliği adına güvenli bir şekilde sipariş edebileceğiniz bir üründür.

EN1729-1 sertifikasına sahip ahşap masa modeli, ürünün kaliteli olmasını ve güvenilir olmasını etkileyen önemli bir faktördür. Özellikle çocuk sağlığı ve güvenliği açısından satın alacağınız ürünlerin sertifikalı olmasına özen gösterin.

Yuvarlak naturel masa, herhangi bir dekorasyon stiline uyacak şekilde tasarlanmış, doğal ahşap dokusu ve renk tonu, herhangi bir mekanda estetik bir görünüm yaratacak şekilde üretilmiştir.

Ürünümüzün tüm özellikleri ve üretim süreci ile ilgili endişelenmenize gerek yok. En kaliteli malzemeleri kullanarak tasarladığımız yuvarlak ahşap masa, sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir. Bu sayede, herhangi bir sorun yaşamanızı önlemek için her adımı özenle takip ediyoruz.

Evde ya da anaokulu malzemeleri arasında değerlendirebileceğiniz yuvarlak natürel ahşap masa ile çocuklarınızın sağlığını koruma altına alabilirsiniz. Enskids ayrıcalığı ile hızlı kargo ve uygun fiyat avantajları ile sunulan ürünü sipariş edin, kısa sürede adresinize teslim edelim.

Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kayın papellerin fabrikamızda farklı formlardaki kalıplarda preslenmesi ve modeline uygun olarak 5 eksen ahşap işlem CNC ler ile kesilerek sıfır hata ile en hassas bir şekilde üretilmektedir. Masaların üst tablaları natürel veya isteğe bağlı olarak farklı renklerde laminat kaplı olarak üretilebilmektedir. Ürünlerin yüzeyinde EN71-3 sertifikalı çocuk sağlığına uygun ahşap koruyucu yağ kullanılmaktadır. Masalarımızda kullanılan ayaklarda 30mm kalınlığında kayın kontrplaktan üretilmiş olup, montajlı veya demonte olarak sevk edilmektedir. Masalarda kesinlikle ağaç vida kullanılmamakta, tamamı Civata ve dübel sistemi ile montajı yapılmaktadır.
Kullanılacak yaş gruplarına göre farklı yükseklik ve farklı tabla ölçülerinde üretilmektedir. (EN1729-1 standartlarında)

Ürün özellikleri
Sağlıklı çocuk mobilyaları gerçek ahşaptan yapılır.
Kaplama, çevre ürünleri üretmek için en iyi hammaddelerden biridir. Ahşaptır ve tamamen ekolojiktir.
Ahşap koruyucu yağ ve su bazlı yağlı boyalar ile yapılır.
Gerçek ahşap doğal ürün dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geri dönüşümlüdür. Doğanın bir parçasıdır.
Ürün görselleri
Ürün Ölçüleri


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: